reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Hej, ja również pokusiłem się o prośbę na prywatną grupę. Moja fasolka 11+1 i oby już tylko rosła. Jest to nasza druga próba pierwsza skończyła się biochem więc mamy ogromne nadzieje że tym razem się nic złego nie wydarzy 😁 termin na 6.09 ❤️
 
Mam takie pewnie dla Was głupie pytanie o co chodzi z tym 6+0, 6+5, 10+0 ? Ja mam w karcie ciąży założonej 21.01 napisane 5+2 rozumiem że to 5 to tydzień ciąży ale nie wiem co znaczy ta cyfra po +...
 
Mam takie pewnie dla Was głupie pytanie o co chodzi z tym 6+0, 6+5, 10+0 ? Ja mam w karcie ciąży założonej 21.01 napisane 5+2 rozumiem że to 5 to tydzień ciąży ale nie wiem co znaczy ta cyfra po +...
To znaczy np 5 tydzień i 2 dzień , lub 6+6 to 6 tydzień 6 dzień po nim jest już 7+0 czyli 7 tydzień
 
reklama
Odczuwacie też kłucie w podbrzuszu i kroczu? Ja mam tak od kilku dni.. Wcześniej miałam bóle podbrzusza ale ginekolog powiedziała że to normalne bo macica się rozciąga i kazała brać magnez - wtedy to przechodziło, ale teraz mimo brania magnezu odczuwam to kłucie.. Nie wiem czy mam się martwić czy to normalne?
 
Do góry