reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2022

Odczuwacie też kłucie w podbrzuszu i kroczu? Ja mam tak od kilku dni.. Wcześniej miałam bóle podbrzusza ale ginekolog powiedziała że to normalne bo macica się rozciąga i kazała brać magnez - wtedy to przechodziło, ale teraz mimo brania magnezu odczuwam to kłucie.. Nie wiem czy mam się martwić czy to normalne?
Odczuwam ale już zdecydowanie mniej. Może też dzięki temu, że czuję się zaopiekowana przez ginekolog prowadzącą i mniej się nakręcam:)
 
reklama
Dzień dobry. Przychodzę z pytaniem, czy utworzyć wam dział zamknięty, do którego dostęp będą miały tylko osoby, które zaakceptujecie. Jeśli tak - potrzebuję, żeby któraś z was się do mnie zgłosiła na priv.
ciaza_1.jpg
 
Hej dziewczyny. Ja świeżo po testowaniu, bo dopiero dzisiaj, ale postanowiłam do Was już nieśmiało dołączyć, trzeba mieć pozytywne nastawienie :)

To był nasz 7 cykl, ale tak naprawdę miał to być cykl w którym się „nie staraliśmy” - ja nie testowałam owulacji ani nie mierzyłam temperatury, a seks był tylko dwa razy w tym cyklu - dzień po dniu - na zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku 😂 i pomimo tego, że myślałam ze nie ma szans na ciążę w tym miesiącu, to zrobiłam ostatni test który miałam (mały paseczek na zdjęciu). Cień cienia, ale od razu w drodze do pracy kupiłam drugi i po jakiejś 1.5 zrobiłam już w pracy - drugie zdjęcie. Ostatni test zrobiłam koło 19:00 - ten z ekranikiem - bo chciałam oznajmić mężowi - jak to chłop na bladych kreskach by się zawiesił 😂😂😂😂

Na razie do mnie chyba jeszcze nie dociera co się wydarzyło chociaż łącznie mam przed sobą 5 pozytywnych testów 😂 ale jest zbyt wcześnie żeby się już ekscytować. Jutro lecę do lekarza, niestety mieszkam w Irlandii i będzie problem ze zbadaniem przyrostu bety co drugi dzień, ale może chociaż uda się zrobić chociaż kilka.

Muszę nadrobić wątek żeby Was wszystkie poznać, ale witam ❤️
Gratulację 🙂
 
Dziewczyny, może zadam dość kontrowersyjne pytanie, ale jestem ciekawa. Jesteście szczepione? Albo zamierzacie? Bo mi kardiolog powiedział dziś że jeżeli potwierdzi się ciąża to odrazu się szczepić, że jak wciąż będę się nie szczepić to zaszkodzę dziecku i że powinnam się zaszczepić przed, albo teraz bo też bezpieczne to jest.
Ja nie chciałam się szczepić przed ciążą, a teraz tym bardziej nie mam zamiaru... Moim zdaniem w ciąży nie powinno się szczepić na cokolwiek.. Organizm ma już i tak dość sporo zmian "na głowie" I jest osłabiony.. Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania i decydowania o sobie :)
 
reklama
Hej. Ja tez bym chciała dołaczyć do wrześniowych mam ale wysłałam prośbe kilka dni temu i cisza. Mam termin na 23.09 to moja 3 ciąża. Z 1 mam synka a druga niestety poronienie.
 
Do góry