reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Heparyna też nie jest całkiem bez wpływu na płód więc raczej słuchałabym się lekarza. A jak lekarz wypisuje bez badań to jest to dla mnie dziwne. Zresztą to nic przyjemnego cała ciążę brać zastrzyki w brzuch. Ale jak trzeba to trzeba. Właśnie idę sobie zrobić zastrzyk 🙃
Ja miałam odkładaną w 15 tyg.w ciazy z synem i liczę, że teraz też tak będzie. Mam albo okropne zrosty po poprzednich, albo za dużą tkankę tłuszczową i te wkłucia po prostu są bolesne.
 
reklama
A generalnie to na IKP jest cała historia zwolnień lekarskich, recept... Więc jak ktoś będzie chciał się doszukać, to bez problemu będzie mógł zobaczyć, kto miał zwolnienie z kodem B.
 
No to moja jeszcze młodsza 4+2 😀 także chyba najmłodsza jaka może być na wrześniowym forum 😅 kiedy wybieracie się na pierwszą wizytę?
Ogólnie umówiłam się na 18.02, ale jutro zadzwonię do mojego lekarza i spytam jak on to widzi 🙂

I czujesz juz cos? Ja 4+5 i raczej nic.
Nie. Jakoś w okolicach implantacji miałam tydzień wieczornych mdłości, bez wymiotów. A od kilku dni mam problemy z równowagą. Tak to wszystko po staremu. W pierwszej ciąży było podobnie. Mdliło mnie jakoś pod koniec 5 msc, ale tylko jak się kładłam wieczorem płasko, no i ostatni trymestr upłynął mi na wieeeelkich bąkach 🤣🤣🤣
 
Ja miałam odkładaną w 15 tyg.w ciazy z synem i liczę, że teraz też tak będzie. Mam albo okropne zrosty po poprzednich, albo za dużą tkankę tłuszczową i te wkłucia po prostu są bolesne.
Mnie też boli jak robię zastrzyki, czasami muszę szukać innego miejsca na brzuchu bo wogole nie chce igła wejść. Ale już ok 60 igieł miałam przez, te zakrzepice. Ja niestety muszę brać do końca ciąży bo mam duże ryzyko ponownej zakrzepicy, jeszcze pończochy uciskowe noszę. W zimie spoko ale w lecie nie widzę ich nosic przy upałach 😒
 
reklama
Do góry