reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
cześć dziewczyny, przygarniecie mnie jeszcze? [emoji4]
termin mam na pierwszą połowę września.
ciąża trochę zaskoczenie, a nawet całkiem spore, bo mój pierworodny w styczniu skończył roczek [emoji5]
poprzednia ciąża 9mcy wymiotów dzień w dzień po kilka/kilkanaście razy dziennie, nawet na porodówce jeszcze wymiotowałam. mam nadzieję, że tym razem chociaż trochę mnie oszczędzi, bo nie wyobrażam sobie jak tak żyć z maluchem na stanie.
teraz jakoś podchodzę do wszystkiego z dystansem, ale mam nadzieję, że jeszcze będę się z tego cieszyć [emoji4]
 
cześć dziewczyny, przygarniecie mnie jeszcze? [emoji4]
termin mam na pierwszą połowę września.
ciąża trochę zaskoczenie, a nawet całkiem spore, bo mój pierworodny w styczniu skończył roczek [emoji5]
poprzednia ciąża 9mcy wymiotów dzień w dzień po kilka/kilkanaście razy dziennie, nawet na porodówce jeszcze wymiotowałam. mam nadzieję, że tym razem chociaż trochę mnie oszczędzi, bo nie wyobrażam sobie jak tak żyć z maluchem na stanie.
teraz jakoś podchodzę do wszystkiego z dystansem, ale mam nadzieję, że jeszcze będę się z tego cieszyć [emoji4]

Gratulacje !u mnie również było mega zaskoczenie i rozumiem cie
Tyle że u mnie ciaza po prawie 10 latach ,gdzie już nie chcieliśmy więcej dzieci bo mamy syna i corcie
Ale teraz już zaczynam się cieszyć, wiemy od tygodnia ...będzie dobrze
 
U mnie ostatnia była 23.12. Podejrzewam, że udało się albo 5.01 albo 06.01 :-)
To tak jak ja :) Moja cyklowa/ciążowa bliźniaczka 😍 U nas chyba 5,bo 6.01 już było po owu.
Przez żaden link nie mam opcji dołącz, a korzystam z przeglądarki. Na innej grupie gdzie miała być prywatna był ten sam problem, nie wiem jak to się skończyło bo już nie sprawdzałam.
 
To tak jak ja :) Moja cyklowa/ciążowa bliźniaczka 😍 U nas chyba 5,bo 6.01 już było po owu.

Przez żaden link nie mam opcji dołącz, a korzystam z przeglądarki. Na innej grupie gdzie miała być prywatna był ten sam problem, nie wiem jak to się skończyło bo już nie sprawdzałam.
Moze poród też będziemy mieć tego samego dnia 😍
 
cześć dziewczyny, przygarniecie mnie jeszcze? [emoji4]
termin mam na pierwszą połowę września.
ciąża trochę zaskoczenie, a nawet całkiem spore, bo mój pierworodny w styczniu skończył roczek [emoji5]
poprzednia ciąża 9mcy wymiotów dzień w dzień po kilka/kilkanaście razy dziennie, nawet na porodówce jeszcze wymiotowałam. mam nadzieję, że tym razem chociaż trochę mnie oszczędzi, bo nie wyobrażam sobie jak tak żyć z maluchem na stanie.
teraz jakoś podchodzę do wszystkiego z dystansem, ale mam nadzieję, że jeszcze będę się z tego cieszyć [emoji4]
U nas w lutym będzie roczek, nie ukrywam już mi jest trochę ciężko zwłaszcza jak mam duże mdłości i się okropnie czuje a z młodym siedzę cały dzień sama. Ale mam nadzieję że nadejdą lepsze dni 🙂
 
reklama
Do góry