reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Gratuluję udanych wizyt! ♥ Udało mi się też dostać na usg dziś i to na nfz. Cudowny lekarz, bardzo dobrze wyposażony gabinet. Będzie mi prowadzić ciążę na nfz. Zrobił usg, potwierdził wczesna ciążę w macicy i pokazał pęcherzyk ciążowy, dostałam już skierowanie na masę badań i przepisał luteine bo niski progesteron mam :-) Trzy poprzednie ciążę prowadziłam prywatnie więc masa kasy poszła a teraz wszystko za darmo aż dziwnie 😃 Na następnej wizycie powinno być już serduszko i wtedy założy mi kartę ciąży. Nawet chciał mi dać zwolnienie z pracy ale chciałabym jeszcze popracować, marzę by do czerwca moc pracowac. Poszłam do apteki i ani grosza nie zapłaciłam za zastrzyki i luteine 😃 W ciąży ponoć darmowe 😍
Mi przepisał luteinę I musiałam zapłacić 12zl za 2 opakowania a tak to wyszło 110 zł ale za darmo nie dostałam to jak to działa 🤷‍♀️
 
Mi przepisał luteinę I musiałam zapłacić 12zl za 2 opakowania a tak to wyszło 110 zł ale za darmo nie dostałam to jak to działa 🤷‍♀️

Na stronie NFZ jest lista leków za darmo w ciąży bo zależy od producenta np. insulina X będzie refundowana, a Y już nie. Do tego lekarz musi wpisać na recepcie kod C - ciąża. Oczywiście musi mieć umowę z NFZ by prywatnie wystawiać leki refundowane
 
Jakiś testowy obłęd mam w tej ciąży. W sumie nie nazywam na głos tego ciążą, w ogóle mam jakąś taką obawę, że coś pójdzie nie tak...
 

Załączniki

  • 467e069e-2f85-4be2-ac8f-c44b0af85178.jpg
    467e069e-2f85-4be2-ac8f-c44b0af85178.jpg
    107,3 KB · Wyświetleń: 90
Jakiś testowy obłęd mam w tej ciąży. W sumie nie nazywam na głos tego ciążą, w ogóle mam jakąś taką obawę, że coś pójdzie nie tak...
Są krechy ❤ ale ja też tak robiłam teraz. Nawet po pierwszej becie tak sobie sprawdzalam, że ciemnieje ❤ teraz odpuściłam , ale zrobię sobie za jakieś kilka dni żeby mieć tłuste krechy na pamiątkę do albumu 😂
 
Dziewczyny a jesteście zaszczepione ? Zamierzacie ? Ja nie jestem i jestem ciekawa jak Wy?
Byl juz ten temat wcześniej
Nie i nie zamierzam
To ja zrzucam bombę💣na weekend
Ktoś już myślał o imionach ?
My dziś zaczęliśmy wymyślać i to będzie ciekawe 9 miesięcy. 👶😅😂
My wybralismy juz imię na przyszłość w poprzedniej ciązy
A ktoś się pochwali pomysłami ?
My mamy prywatna „wojnę”
Pomiędzy nowoczesnością a tradycja 😂🙈
I co by komu przeszkadzała taka Stella czy Amelia czy Hubert?
To nie…Zośka, Franek, Antek…🤯🤯🤯🤯
Maksymilian albo Laura
 
reklama
Do góry