reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
oj dziewczyny nie bylo mnie kilka dni wchodze dzis a tu taka tragedia!!!!
smutek i zal nie do opisania to straszne szczegolnie dla coreczki ktora juz nigdy nie przytuli sie do serduszka mamusi ktorego tak jej potrzaba
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
i nawet nie bedzie pamietala ukochanej matki

oj dziewczyny patrze na moja corcie i lzy same lecą
okrutne
realmad2.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif

skrzaciku czuwaj nad swoja coreczka tam z góry

dzis juz nic wiecej nie napisze brak mi sil do milego :sorry:
 
Ja się pozbierać nie mogę od wczoraj :/ Ciągle myślę: dlaczego? I nie znajduję na to pytanie odpowiedzi... Życie jest niesprawiedliwe i okrutne :-( Tak mi żal, że ukochana mama nie będzie mogła tulić swojego wyczekiwanego dziecka. To nie tak powinno być!
 
Ja tez nie moge przestac myslec o Skrzacie, i o Amelce ktora nie bedzie pamietałą swojej mamusi, ktora tak bardzo ja kochała. A jeszcze kilka dni temu pisałam tu na watku, ze dawno sie na wrzesniowkach nie oddzywała, a wczoraj taka wiadomosc:-:)-(.
Ciagle złe wiadomosci w tym tyg. Pisałam Wam w pon. o siostrze mojej przyjaciołki, urodziła we wtorek martwego synka, jutro odbedzie sie pochowek. Własnie rozmawiałam z przyjaciołka, jak mi powiedziała o kupowaniu ubranka i białej trumience, to nie moge dojsc do siebie, łzy same płyna... Zapalam swiatełko dla tego malenstwa
[*]....moze tam na gorze Skrzacik zaopiekuje sie tym malenstwem
 
Dziewczyny to jest okropne, wchodze na forum a tu takie wieści łza w oku sie kręci a gesia skorka na calym ciele, jedno pytanie ktore zostaje bez odpowiedzi dlaczego!!... Dlaczego Cie już nie ma .. Dlaczego życie jest tak brdzo niesprawiedliwe !! Skrzaciku co z Anielką... straszne płakać sie chce... żegnaj i czuwaj nad swym dzieciem, nigdy Cie nie zapomnimy
[*]
[*]
[*]
 
tez dzis caly czas mysle o Skrzacie... Wyobrazam sobie co by bylo gdyyby mnie zabraklo:(... Dlaczego tak sie dzieje... Odchodza malenstwa odchodza ukochane mamusie... Ostatnio corcia mojej kuzynki, synek siostry przyjaciolki Kasik..., teraz Skrzacik.... Zycie jest okrutne... Spieszmy sie kochac ludzi....
[*]
[*]
[*] dla maluszkow i dla Skrzacika...
 
reklama
Ja od wczoraj tez tylko o Skrzacie mysle - ona w poniedzialek normalnie pisala o Anielce , o spacerze z nia - a we wtorek ... 19 ego czerwca byly chsciny Anielki - tego dnia tez my Karola chrzscilismy - nie moge jak pomysle ,ze ta malutka nie bedzie pamietac swojej mamy , a Skrzacik nie bedzie przy malutkiej kiedy bedzie jej potrzebowac - ryczec mi sie chce na sama mysl .Dzis ubieralam Karola na spacer i ciagle myslalam ,ze trzeba korzystac z kazdej chwili , bo nigdy nie wiadomo co nas czeka - strasznie smutno i okropnie ... samo zycie ...
 
Do góry