reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Justyna he he ja tez tak chce rodzic błyskawicznie...dzis przetestowałam mojego z wiedzy gdzie co lezy dla mnie i małego do szpitala...4+, nie tak źle.
Małgos no współczuje Ci, 2 miechy takie stawianie sie brzuszka...ja mam tak drugi dzien i juz mnie to denerwuje...bo normalnie nic robic nie moge bo sie prezy brzuchol...i to juz nie jest to samo jak mały sie wygina, wystawia dupcie czy coś innego, tylko juz konkretnie twardnieje...juz widze róznice.
 
reklama
Kisulka przepis jest na wątku "kulinarny wrzesień" pod sam koniec.... nie wiem czy powinnam Wam to pisac ale.... ja sama jeszcze tego makaronu nie robiłam ani nie jadłam ale przepis mi sie spodobał wiec go dodałam ;)

Julcia juz spi wstanie jutro pewnie po 7 rano- żeby tak mała Lena spała ahhh marzenia ;))))
 
magi ja tak mam od ok 2 miesiecy i wlasnie przez to twardnienie bylam w szpitalu na obserwacji..brzuchol jak skala a na ktg zadnych skurczy nie wykryli..mam brac magnez i nospe. to sa przepowiadajace..jak jest twardy to mam szpic na wysokosci pepka zwykle.

no wlasnie dlatego ja juz glupieje bo moje "przpowiadajace" to tak rozpierajai pchaja,i wczoraj to juz nawet bolaly (ok40,50%) ciekawe jaki dzis wieczor mnie czeka
 
karolinkare pewnie w szpitalu juz;-)jutro bedzie tulila malenstwa;-)

ale okropna pogoda w trojmiescie, normalnie listopad,leje,zimno, wieje:no:
moje przeziebienie sie pogarsza, nic mi nie pomaga:crazy:zalamka
 
Oj a przede mna kolejny cięzki wieczór i noc czuję bo już chodzić ani siedzieć nie mogę z bólu krzyża a jak wstanę to mnie skurcze macicy łapią ale przy zmianie pozycji co 2 przechodzi jakaś makabra normalnie. Któraś pisała o ciałach ketonowych w moczu ja też je mam i dziś byłam na wizycie i lekarz stwierdził że 5 to nie wiele i wszystko jest ok. Więc myślę że spokojnie tyle że lekarz daje mi jakies 3 dni i porodówke, a ja wolę się nastawiać na termin bo inaczej bym chyba świra dostała zastanawiając się czy to juz. Ide wziąśc no spe bo oszaleje chyba
 
moje skurcze "przepowiadające" przeszły jak mi dzisiaj gin powiedział że dopóki nie boli cały brzuch tylko podbrzusze to nie są skurcze więc już nic mnie nie boli, myślałam że przy drugim porodzie już nie będę tak przeżywać a tu masz ja już nic nie pamiętam :szok: dziś mi mąż przypominał jak to było przy porodzie...:szok:
 
oj widze ze nie tylko ja taki podly nastroj dzis mam

Anja zdrowka kochana

ale fajniusio Karolinkare,jutro maluszki bedzie miec przy boku

Kasielle,mnie podbrzusze tez pobolewa,nawet na ktg mnie pobolewale,a w zapisie skurczy brak wiec mozemy pomarzyc

juz dzis do cholery mnie doprowadza co do kogos dzwonie lub dzwonia do mnie z pytaniami czy juz rodze,mowie Wam mam juz dosc
mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej
bo na spokojna noc tez sie nie nastawiam
 
moje skurcze "przepowiadające" przeszły jak mi dzisiaj gin powiedział że dopóki nie boli cały brzuch tylko podbrzusze to nie są skurcze więc już nic mnie nie boli, myślałam że przy drugim porodzie już nie będę tak przeżywać a tu masz ja już nic nie pamiętam :szok: dziś mi mąż przypominał jak to było przy porodzie...:szok:

moje zaczynaja sie u gory brzucha a potem to juz na dole i tyl i pupa,i tak pcha,

wiesz wiem o co ci chodzi ale powiem ci ze jak mnie wczoraj wzielo to od razu skojazylam z chodzeniem po korytarzu na porodowce,wiec dobrze ze przeszlo bo na bank bym pojechala jeszcze chwile
 
reklama
Dziewuszki ja właśnie robię już 3 pranie bo teściowa przysłała mi paczkę z Niemiec z ciuszkami małego i nie mogę się wyrobić....a jutro już w domciu mnie nie będzie a wole ja to zrobić bo mój Mąż jak pomiesza kolorki i jakieś się pofarbują to go ,,udusze":-D:-D he he, poszedł właśnie do sklepu po herbatniki, biszkopty i wody mineralne ech.... oby jutro w szpitalu po zbadaniu i KTG wyszły mi skurcze to będę cała :happy::happy:Trzymajcie za mnie kciuki bardzo was proszę:tak::tak: kochane jak będę mieć w szpitalu Wi-Fi to będę do was cały czas pisać na bb z fona, a jak nie to tylko pozostają eski :crazy::crazy: niestety.... :baffled:
 
Do góry