reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Hej, hej! Pewnie już śpicie! Ale ja też tylko na chwilę, bo już padam!

Beniaminka i Kinia - gratuluję zdanych egzaminów!!!!!

no własnie ja kupiłam wczoraj komode syriusza i wykonanie wydaje mi sie solidne ale okaze sie w "pranu"

Syriusza mam od 4 lat! I wszystko ok! Wytrzymały nawet przeprowadzkę! Komoda- rewelka - bardzo pojemna!

cześć Dziewczynki.
Mam pytanie do tych które mają/miały skurcze łydek. Jaki magnez kupujecie? Podajcie nazwę.
Ja od 3 nocy mam straszne skurcze łydek aż nie dają mi spać, a po nocy tak mnie bolajakbym przez całą noc biegała...
Kupiłam jakiś magnez + B6 musujący ze zdrowitu, ale piłam 2 tabletki dziennie i nic nie działa

Ja biorę magne B6 - na początku 3 razy po 2 tabletki - skurcze szybko minęły. Teraz biorę 3 razy po 1.

Pogoda dziś dużo lepsza - chłodniej, jest czym oddychać!

Życzę wszystkim spokojnej nocy!
 
reklama
Hej Dziewczynki!
u mnie dzionek minal bezplciowo!tylko Kochanie szczesliwe na maksa!niewazne, ze jak wracal tym motorem to zaczelo lac jak z cebra i byl calkowicie przemokniety:)jak wszedl do domu , to musialam za nim z mopem isc, tak cieklo!bylam niezbyt szczesliwa i ten motor, ale jak widze ile radosci mu to daje, to zapominam dlaczego nie chcialam:)szczyt szczescia:0tylko teraz kolejny wydatek - musimy kupic specjalne ubrania na motor bo jak to stwierdzil, jajka mu strasznie w tym deszczu zmarzly;)

Tosia - rozsmieszylas mnie z ta Babcia:)moja dzisiaj przyszla pogadac ze mna na skypie, ale cos przerywalo, wiec stwierdzila, ze na pewno ktos odpowiedzialny za to polaczenie jest znudzony i zdenerwowany, bo my z Mama tak dlugo rozmawiamy:)i nie pomogly tlumaczenia, ze tam nie ma pani i centralki, Babcia wie swoje:)ale kochana jest!jak to Babcia:)

Beniaminka, Kinia - gratulacje:)))nawet nie wiecie, jak Wam tych studiow zazdroszcze:)ja moze z tych nienormalnych, ale zawsze lubilam sie uczyc:)tylko samozaparcia i organizacji tutaj, w Irlandii mi brakuje...ale jeszcze przyjdzie czas i na to:)

Witam Marlenabog!kobieta jak chce, to wszystko zrobi:)

i spokojnej nocy!do jutra;)
 
Witam bardzo wczesnym rankiem. Dziękuję za gratulacje, ale to zasługa waszych kciuków, że mnie stres nie zjadł :]

Ja już od godziny nie śpię, zaczynam robić się głodna, a jeść nic nie mogę, bo mam dzisiaj test obciążenia glukozą 75g i muszę być na czczo, a to dopiero za 2 godziny...
alcia jak to mało facetowi do szczęścia brakuje :) motor i już wszystko ma :) Co do babć to moja mówi, że ktoś poznał kogoś w internacie, a nie w internecie i że tam to sami zboczeńcy i pedofile, a informacji, żadnych znaleźć nie można, bo przecież jak to tak... No i oczywiście wie swojej i jej się nie przegada... A co do nauki to ja też lubię się uczyć i ostatnio stwierdziłam, że gdyby nie studia to bym zwariowała przez takie siedzenie w domu i nic nie robienie, to taka moja odskocznia teraz, mam jakiś cel i zajęcie (np nauka do egzaminów)

Miłego dzionka dziewczynki
 
Witam po weekendowej nieobecnosci.
Kinia, Beniaminka gratuluje.
U nas w sobote byl straszny upal, a my na wycieczce firmowej. Bylo nawet calkiem milo, tylko jazda autobusem, to dla mnie nie najlepszy pomysl:-( Rano cala droge mialam mdlosci. Jeszcze jechalismy jakimis kretymi sciezkami. W drodze powrotnej spalam, wiec az tak tego nie odczulam.
W niedziele dopadly mnie bole brzucha. Mielismy jechac z mezem na truskawki. W koncu pojechal sam. U nas jest taka mozliwosc, ze jedzie sie na pole truskawkowe, samemu zbiera i wtedy placi sie troche mniej, a smak takich truskawek nieporownywalny z tymi sklepowymi.
Dzisiaj nad ranem tez dopadl mnie bol brzucha, taki jak przed okresem. Teraz juz mi troche przeszlo. Powiem wam, ze troche sie martwie, ale mam nadzieje ze to naturalne skurcze. Jutro rano ide do lekarza, takze dowiem sie czy wszystko w porzadku.
Jak zwykle zmykam troche popracowac. Juz zaczynam odliczac ostatnie tygodnie pracy:cool2:
 
Witam,
ja wczoraj spać nie mogłam a rano trzeba było wstać. Miłosz marudny i niezadowolony bo do szkoły i do tego alergia sie mu odezwała to zakatarzony cały i zły że z nosa mu cieknie :/ Ach te dzieciaki.
mb_1 ja tez mam takie bóle ale tylko np przy wstawaniu lub zmienie pozycji podczas leżenia przy chodzeniu na szczęście nie.

A mój mały lokator właśnie czkawkę ma :)
 
dzien dobry

Olga ja nie pomoge bo tego nie lykam,ja od czasu do czasu nospe zapodam ale to nie na lydki,wez tak ja dziewczyny piszą skoro biora i im pomaga

u nas deszczowo od rana
 
Witam z rana z opuchnietymi oczami-mam nadzieje ze uda mi sie w koncu na dzis umowic do lekarza moze cos pomoze na ta alergie

gaju-u mnie podobnie nie boli mnie brzuch caly czas ale jak sie przewracam z boku na bok np.

alicja-tego sie boje jak mysle o motorze wlasciwie dwoch rzeczy :ze sobie krzywde zrobi i ze go duzo nie bedzie w domu.Choc mam nadzieje ze jak by go kupil to plan jest taki ze ja bede miec auto a on na motorze bedzie do pracy dojezdzal-to moze sie najezdzi...
 
Witam bardzo wczesnym rankiem. Dziękuję za gratulacje, ale to zasługa waszych kciuków, że mnie stres nie zjadł :]

Ja już od godziny nie śpię, zaczynam robić się głodna, a jeść nic nie mogę, bo mam dzisiaj test obciążenia glukozą 75g i muszę być na czczo, a to dopiero za 2 godziny...
alcia jak to mało facetowi do szczęścia brakuje :) motor i już wszystko ma :) Co do babć to moja mówi, że ktoś poznał kogoś w internacie, a nie w internecie i że tam to sami zboczeńcy i pedofile, a informacji, żadnych znaleźć nie można, bo przecież jak to tak... No i oczywiście wie swojej i jej się nie przegada... A co do nauki to ja też lubię się uczyć i ostatnio stwierdziłam, że gdyby nie studia to bym zwariowała przez takie siedzenie w domu i nic nie robienie, to taka moja odskocznia teraz, mam jakiś cel i zajęcie (np nauka do egzaminów)

Miłego dzionka dziewczynki

Nie martw się Kinia, na pewno będzie dobrze.
A co do internetu, to ja mojego męża włąśnie w ten sposób poznałam:)

mb_1 ja tez mam takie bóle ale tylko np przy wstawaniu lub zmienie pozycji podczas leżenia przy chodzeniu na szczęście nie.

Ja też tak mam najczęściej, przy chodzeniu tylko czasem.

Olcia powodzenia z tym lekarzem, mam nadzieję że coś pomoże. Tylko nie paracetamolem, bo oni to chyba w całej Anglii kochają:)
 
reklama
Siemaa laseczki :)

Witam wszystkie po weekendzie i melduje ze zyjemy :) Spedzilam dwa cudowne dni nad morzem :) Jestem zrelaksowana i opalona i w bardzo dobrym humorze:) zaraz nadrabiam posty, milego dnia dziewczynki!
 
Do góry