reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ja mam kolejny problem...i moze któras wie jak go rozwiązać;-)Jak wczoraj pisałam moja wizyta nie doszla do skutku z powodu choroby gina. I dzis dopiero sie zorientowałam ze przeciez miał mi wystawic nastepne zwolnienie L4 od zis mialam mieć. Czy jak pojade w sobote do niego to moze mi wystawić z dwudniowym wyprzedzeniem? Kurde bede musiala dzwonic do niego znowu dzis , ale wczoraj ledwo mówił:-(.
Chodzi o wystawienie L4 wstecz? Tak może wystawić, ale bedzie musiał pilnowac numerów i dat na drukach ZUS ZLA, On wie jak to zrobić. Potencjalnie tylko lekarz psychiatra moze wystawiac L4 wsteczne, ale ta sytuacja jest wyjatkowa i lekarz saobie na pewno z tym poradzi. Mysle ze bedzie OK, jesli nie przyjmowal przez te dni, to nie wystawial tez L4, wiec badz pierwsza w sobote i upomnij sie o wsteczne L4.
Powodzenia :-)
 
reklama
Malgos nie obrazaj sie :-) ja np raz zadalam pytanie na forum z mamusiami blizniakow nie, i nikt mi nie odpisal po dwoch dniach wiec najpierw sie wkurzylam a teraz pisze dalej ale i tak nikt mi tam nie odpisuje bo maja tam jakis zwarty krag hehe :-)
 
oo dzięki własnie o taka odpowiedz mi chodziło!Beniaminko ty nasza kochana specjalistko w tych sprawach...hiii Oczywisccie reszcie tez bardzo dziekuje.
A ja wam jeszcze sie czyms pochwale....Otórz dostałam dzis list z mojej firmy...z dokumentami do podpisania w związku z przyznaniem mi podwyżki..jupiiii a myslałam ze mnie ominą, no ale chyba nie jestem takim najgorszym pracownikiem :) ale sie czuje teraz doceniona, jakie to budujace.
 
dzień dobry ;-)

beniaminka...super wieści ;-)
cieszę sie razem z Tobą:-)

malgos..nie bierz tego do siebie
pewnie każda z nas ma takie uczucie czasami ze nikt go nie słucha
ale tutaj wyjątkowo szybko leci strona za stroną
i można czasami cos przeoczyć:tak:
głowa do góry i uśmiech na usta:cool2:


u nas dzisiaj ładne słoneczko
muszę sie w końcu ruszyć z domku na spacerek z młodym
ciesze się bo dobre samopoczucie wraca
i kibelek juz nie jest moim najlepszym przyjacielem

Miłego Dnia ;-)
 
Cześć wszystkim mamusiom :)) Mam termin na 20 września, więc mam nadzieję że mie przygarniecie do swojego grona, bo jak każda przyszła mama (to nasze pierwsze maleństwo) mam tysiące pytań i wątpilwości. Poza tym siedzę w domu i nudzę sie jak mops .....
Serdeczie pozdawiam z zimne ale słonecznej Łodzi :)))
 
Witaj Kasfree wsrod wrzesniowych mam :D

Kurde ja dzis mialam tyle roboty ze myslalam ze sie do wieczora nie wyrobie i co? oczywiscie nic nie ruszylam i zaraz chyba pojde spac :D
 
dzieńdobry dziewczynki

cieszę się że badanka dobrze wyszły ja to poraz kolejny genetyczne mam w poniedziałek na 18tą...z nerwów to chyba pogryzę wszystko....... no nic trzeba czekać
Kerna... trzymam kciukasy za Ciebie, szyjkę i maluszka oby wszytsko ułożyło się tak jak powinno.....
u nas już od kilku dni koniec z mdłościami tylko jak bąble są głodne to chyba tak mi dają znać... brzuszek się powiększa i wieczorkami jak położę rękę to czuje jakieś pukanie i przekręcanie się.:-D
no prosze mi także z tego kalendarza wychodzi że dziewczynka hmmm no zobaczymy może w poniedz będziemy już coś wiedzieli...
buzka
 
Cześć wszystkim mamusiom :)) Mam termin na 20 września, więc mam nadzieję że mie przygarniecie do swojego grona, bo jak każda przyszła mama (to nasze pierwsze maleństwo) mam tysiące pytań i wątpilwości. Poza tym siedzę w domu i nudzę sie jak mops .....
Serdeczie pozdawiam z zimne ale słonecznej Łodzi :)))

witaj kasfree..:-):-)
 
reklama
Do góry