reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam wszystkie wrześniówki :-)
Przez dwa dni tylko czytałam forum ale nie miałam siły odpisywać, mam troszeczkę do załatwienia spraw przed moim poniedziałkowym pójściem do pracy:-) Jestem bardzo zmęczona ale i bardzo szczęśliwa:-) Jutro idę na badania (tym razem mocz, WR i glukoza), mam nadzieję że wszystko wyjdzie w normie. Wizytę u ginekologa mam dopiero 9.03 i zastanawiam się czy znowu będę mogła zobaczyć moją dzidzię... Chyba jeszcze nigdy z taką ochotą nie chodziłam do lekarza zwłaszcza że mój gin to naprawdę miły i zabawny staruszek a najważniejsze że zna się na swoim fachu (prowadził wszystkie ciąże mojej mamy:-)). Ja mykam zjeść kolację i chyba idę spać. Spokojnej nocy i miłego dnia życzę wszystkim ;-)
 
lilula8891 też mam ten sam problem, pamiętam jeszcze jak kiedyś nie było takiego wielkiego wyboru rozmiarów i wtedy to był koszmar dostać nie za krótkie spodnie :-D
 
MsDracula gratuluje udanej wizyty :)
Korba bardzo fajne te jeansy ale ja chyba wole z "workiem" tutaj jest link dla zainteresowanych i chyba je zamowie tylko skrococ bede musiala:-)
SUPERHIT SPODNIE CIAZOWE PRZECIERANY JEANS r. XL (936119125) - Aukcje internetowe Allegro
Na obiadek pstrag z piekarnika byl a teraz czas na kolacje i po cichu marzy mi sie pizza taka z pieca ojoj grzeszki:-)
A jak u Was z rybami? Duzo ich jecie? Bo ponoc powinno sie, a u mnie tak nie bardzo z rybami...
 
A jak u Was z rybami? Duzo ich jecie? Bo ponoc powinno sie, a u mnie tak nie bardzo z rybami...[/QUOTE]

Ja jem raz w tygodniu, znaczy staram sie przynajnmiej, zazwyczaj przy we wekendzie bo moi kochany je robi, takie w piekarniku pod przykryciem soli grubozarnistej..sa calkiem dobre, bo generalnie za rybami to nie przepadam :tak:

To bylo do Misiaaka :-) nie wiem czemu sie nie zacytowalo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry