reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

o jakich jeansach mówicie?? podeślijcie linka bo ja chętnie bym nabyła, mam co prawda jedne spodnie ciążowe, już je noszę, nic mnie nie uciska w podbrzusze ale do pracy jeszcze nie, bo one tak podkreślają brzuszek że od razu wszyscy by się domyślili a powiem dopiero w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Witam się z wieczora.. ja po badankach huraaa!!!
Dziedziunia rośnie jak na drożdzach w 10 dni urosła 1.7cm :D mój wielkolud mierzy od glowy do pupy 5.2cm!! Humor dziś dopisuje odrazu apetyt był i chęci na łażenie po sklepach :)
Badania prenatalne to nic strasznego poprostu dokladniejsze wymiary wszystkiego sprawdzenie kości nosowej nerek itp.... a nawet musze sie pochwalić że widziałam żołądek mojej kruszynki:)
jejuś aż sie popłakałam usłyszałam bijace serducho, widziałam z bardzo bliska dłoń i nóżkę i jak sie zawstydził złapał sie za głowke... ale stwierdzam że podobny bobas do mnie :)
OLGADOM trzymaj sie bedzie dobrze musi być ! jesteśmy z Tobą!
 
hej chętnie się do Was przyłącze
u mnie termin OM na 06.09 ale z USG na 10.09 a dzisiaj znowu miałam USG i tym razem na 05.09 więc zostanę przy tym 06.09.
Ja jak do tej pory czuję się bardzo dobrze czasem mnie to nawet martwi bo wszyscy mówią o mdłościach itd. a u mnie nic :-) jedyne co to apetyt mi dopisuje i to na wszystko miewam ochotę i zjadłabym pół lodówki .Dzisiaj miałam USG i z dzidzią wszystko ok. machała rączkami i nóżkami , nawet lekarz jak kończył badanie to się śmiał że pomachała na pożegnanie:-).To było to badanie dokładne tzn. kręgosłup , kości nosowe itd. -wszystko oki ale nie ukrywam że przed wizytą też cały czas myślałam żeby tylko wszystko było dobrze.CRL 45 mmm
W pracy już powiedziałam bo nie miałam wyboru właśnie powinnam być na wyjeździe służbowym za granicą więc musiałam się jakoś wytłumaczyć że nie jadę ale bardzo pozytywnie przyjęli tą wiadomość co bardzo mnie uspokoiło i ucieszyło :cool: .
Pozdrawiam wszystkie wrześniówki
 
witamy :) ja dzis tez dobrze sie czulam , ale za to pilam jak taki slon :) od rana juz 3l wody plus herbatka :) Normalnie mieszcze się w 2l nawet nie, a dzisiaj prosze :) Ja powoli sie juz klade wiec kolorkowych :)
 
Dziewczyny ciesze sie ze z waszymi fasolkami wszystko ok.Ja ide na prenatalne w poniedzialek.A teraz juz spadam lulku :) Dobrejnocki !!!
 
a ja mam jutro wizytę- jupiii!!!!Jedziemy we trzech, a raczej w czterech;-)chłopaki wejdą na samo usg. Dla Jacka to jeszcze za trudne, ale nie mamy opieki dla niego, więc jedzie z nami, a że Tatuś usg nie przepuści;-)i mu się nie dziwię, to Jacus tez się złapie na oglądanie rodzeństwa. Nam sypnęła się sprawa z kredytem, nawet opisywac mi się nie chce sytuacji, w każdym razie jesteśmy tak zmęczeni formalnościami, że zdecydowalismy na jaki czas odpuścić i spokojnie poszukać wynajmu piętra domu z osobnym wejściem:tak::tak:jakoś psokojnie do tego podchodzę, biorąc pod uwagę, że trochę gotówki utopione..:eek:ale na wynajmie byliśmy tyle lat i było ok. Wprawdzie wyrzuca się trochę kasę, a tak to już na swoim, ale bez stresu o to, że jak zabraknie pracy, gotówki etc, to co będzie. Nie rezyggnujemy na zawsze, ale na pewno musimy złapać oddech:tak:
Ja dziś takie mdłości, że mój Jacuś się bawił, a ja się położyłam, a że on nie lubi jak mam lezy to się wdrapał do mnie i wyglupiał, kochany mały pocieszyciel;-)a potem przyszedł czas na mlekunio i drzemkę i tak sobie podrzemalismy do 15;-);-)

Olgadom, Kochana jak tylko zajrzysz tu pisz koniecznie, martwimy sie tu o Ciebie..
 
Gratuluje wszystkim mamusiom udanych wizyt,ciesze sie ogromnie razem z wami, ja nast. wizyte mam pod koniec lutyego lub początek marca, dopiero sie bede rejestrowac. A tyle napisałyscie dziewczyny,że nie moge az wszystkiego dokładnie poczytac, bo oczka sie kleją:sorry: wiec dobranoc;-)

olgadom trzymam kciuki i duzo siły życzę, odezwij sie jak bedziesz mogła.
 
Ja wpadłam się tylko pożegnać przed snem.
Mdłości mam okropne, prawie chodzę po scianach.Do lodówki nie zaglądam, nie wiem co zjem przed snem, aby się nasycić a nie przytulić kibelka...
Spokojnej nocki wam życzę i witam serdecznie nową mamusię :tak:
 
reklama
Witam się z rana:-)
Wszyscy domownicy jeszcze śpią, a ja buszuję po domu od 6.00 (nie mogę spać:wściekła/y:). Na dodatek przyplątał mi się katar:-( - pewnie załapałam od synka, który od tygodnia kaszle i jest pociągajacy.
Zajrzę do Was wieczorkiem. Miłego dnia Wrześniówki:-)
 
Do góry