reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Mam pytanie odnośnie spania maluszka w łóżeczku,czy dzidzia ma spać zupełnie na płasko tzn. na samym materacu czy jednak głowkę ma mieć troszkę wyżej w razie ulania.W jaki sposób będziecie układac Wasze skarby do snu???

Dooda na początek nie daje sie poduszki. Na szkole rodzenia polozne pokazywaly nam ze chodzi o to ze jak dziecko lezy na poduszce to ciezar ciala opiera na bioderkach, ktore moga sie przez to wykrzywic.
 
Jak byłam w poprzedniej ciązy to nie miałam zadnych skurczy przepowiadających, wypadających czopów, odchodzących wód i brzuch mi sie wcale nie opuścił i urodziłam tydzień po terminie - poród był wywoływany - wiec róznie to bywa.

Dzisiaj w nocy śniło mi się ze Jarzębinka urodziła synka i nazwała go Henryk - Jarzębinko odezwij się bo zastanawiam się czy mój sen nie był przypadkiem jakiś proroczy ;-)
 
Witam z rana!:-) Dzisiaj mój termin porodu:shocked2: na prawdę nie wiem kiedy zleciały te 9 miesięcy.Na razie zero skurczy tylko kłucia w szyjce i brzuch to mi tak opadł że jak chodzę to obijam go nogami:wściekła/y::wściekła/y::-D.Córcia wychodź!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak:
 
I ja się witam z rana:-)
Dla odmiany to ja dzisiaj nie śpię już od 5 a tyle razy co dzisiejszej nocy odwiedziłam wc to chyba jeszcze nigdy a przez całą noc totalnie niczego się nie napiłam co u mnie nienormalne. Dzisiaj muszę się zmobilizować i posprzątać w domku bo jutro z rana przyjeżdża żandarm czytaj teściowa. Dobrze że tylko na 1 dzień, ale jak urodzę to ma wrócić już na stałę... hmmm tylko co ma do tego mój poród bo ja jakoś się za nią specjalnie nie stęskniłam:-D:-D:-D
 
Witam się z rana :)
Dziś po porannym serduszkowaniu odpadł mi kawałek krwistego czopa.... I jakieś takie małe skurczybyki poczułam... Czyżby prezent rocznicowy dla M z brzuszka miał dzisiaj wyjść????
Miłego dnia dziewczynki :)
 
Ja się tak nakręciłam wczorajszym serduszkowaniem że czekałam całą noc aż się coś zacznie. W końcu to 5 dni nam zostało więc mógłby maluszek się pospieszyć odrobinę;-)
 
Witam z rana
Noc w miare spokojna i przespana. Nad ranem zaczely lapac mnie skurcze i powtarzaja sie co jakies 15 min;-).... ale znajac moje szczescie to zaraz wszystko minie, hehe:-):rofl2:

Milego dnia i jak najwiecej rozpakowanych wrzesniowek;-);-)
 
reklama
Witam Wrześniówki!!!!!
Moja wczorajsza wizyta u gina wiele nie wniosła.Tz nic dobrego.Mam tak złe wyniki moczu ,że te kilka dni przed porodem załapałam się jeszcze na antybiotyk:-(.No ale lepiej teraz niż po porodzie bo byłby kłopot z karmieniem.Teraz pięć dni muszę go brać to rodzenie muszę odłożyć:-D.W czwartek mam zgłosić się do szpitala na ktg żeby sprawdzić czy coś się dzieje czy zupełnie nic.Ja nie czuję żeby pojawiały się jakieś skurcze.Czuję ,żę przechodzimy kolejny weekend.No ale ja mam jeszcze kilka dni do terminu.
 
Do góry