reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Widze ze dzis tu temat kulinarny kroluje :-D ja juz sie nauczylam ze jak wchodze na BB to musze cos mamlec bo inaczej glodna bede :-D ale w sumie to i tak wiele nie daje bo jak ktos o czyms smacznym pisze to sobie to predzej czy pozniej przypomne i musze zjesc :-) tak jak pisalyscie o budyniu ... nie jadlam z rok moze wiecej a teraz co pare dni gotuje :tak:

Juz praleczke kupilam tylko teraz nie ma mi kto podlaczyc :wściekła/y: i pewnie pojdzie w ruch dopiero po weekendzie. U mnie nic sie dzis szczegolnego nie dzieje ... czasem brzuszek sie stawia i tyle ...
Pogoda byla dzis strasznie duszna .... a teraz sie ochlodzilo i na deszczyk sie zanosi a nawet moze na burze :confused: i zerwal sie straszny wiatr ale mi sie to podoba bo az milo takie chlodne powietrze wdychac :tak:
 
reklama
hej, dziewczyny powiedżcie mi gdzie można kupic tą herbatke z liści malin? Warto w ogóle jej szukac w zwykłych marketach, czy do sklepu herbacianego trzeba pójść?
A jesli o mnie chodzi, to nic sie nie dzieje, dzidza się rusza, standard, kłucie w dole brzucha, szyjka podobno bardzo krótka, lekarz niby twierdzi, że do mojego terminu porodu nie dotrzymam, ale ja się trochę wkurzyłam, choc dobry z niego chłop, ale teraz wypatruję porodu na kazdym kroku, a tak żyłam sobie z wiedza ze kupa czasu przede mną, dodał jeszcze że na razie to tak wyglada że do mojego terminu nie dotrzymam, ale moze się wszystko zastopowac i moge nawet przenosić... no bez komentarza:angry:. Ja sobie w głowie i tak już zanotowałam, że może nie długo urodzę i czekam... czekam... i tyle.
Napiszcie mi prosze co z ta herbata z lisci malin, choc wiadomo mam jeszcze czasu jak marasu, jak to się na slasku mówi, nie wiem czy dobrze napisałam, bo cóz ze mnie za slązaczka ...:cool2:
 
jot79 ja sobie sama robię tą herbatkę ... nazrywałam liści malin, ususzyłam, potem je krusze, daje na sitko (na kubeczek) i zalewam wrzątkiem ... przykrywam i po 5 min mam herbatkę :-)
 
ja patrzyłam w marketach to nie widziałam tej herbaty, ale na szczęście u mnie na osiedlu jest taki sklepik zielarski za opakowanie zapłaciłam 2,50 zł i jest napisane żeby pic dwa razy dziennie i parzyc po 10 min:tak:
 
Hej Hej Dziewczynki mam chwilkę to do Was wpadam:-) Cudownie jest być Mamą:-):-):-):-):-):-):-)Czasu malutko, zmęczenie na maksa, ale jest cudownie:-D:-D:-DNajgorszy nerw mam na te moje cycy- duże a malo mleka, sutki małe bleee ale próbuje znów pobudzić laktację. Mam nadzieję, że chociaż troszkę się uda, a jak nie to będzie dzidzia butelkowa- z resztą tak jak ja byłam;-)Trzymajcie się dziewczynki i nie bójcie- do tych co panicznie boją się cc powiem tak: nie ma czego:-)i na 100% lepsze to niż jakieś vacum czy kleszcze. Jestem przykładem, że wyszłam po 3 dobie, robie wszystko przy Gabrysi, kąpię, przewijam , całuję i jest wszystko dobrze, a blizna to jakby ktoś kreseczkę narysował ołówkiem- jutro już ściągamy szwy. Pa Pa Pa
 
Moniczkaleg83 supcio, że wszystko jest ok, cieszę się bardzo z Twojego szczęścia :-)
Trzymaj się dzielnie i ucałuj Gabrysię w stópkę od "ciotek" z BB:-D
 
reklama
Moniczka ja też się bardzo cieszę,że u was wszystko ok.Też juz bym chciała być mamusią:-(,jakoś czas stanął mi w miejscu i wydaje mi się,że do końca życia będę już z brzuszkiem chodzić:-(.Dużo zdrówka dla was.Ja już się żegnam,dobranoc;-)
 
Do góry