reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A ja juz nie wiem jak moge okreslic swoje cykle.Zawsze mialam regularne ewentualnie 1 czy 2 dni roznicy a od kiedy zaczelam sie starac o dziecko sie rozregulowal. Przez 4 msc nie moglam zajsc pierwszego mi sie spoznil tydzien juz mialam nadzieje .. drugiego az 2 tyg juz bylam pewna ze ciaza a tu nic ... trzeciego znow mi sie spoznil o tydzien no i czwartego miesiaca tez juz bylo tyg opoznienie ktore zakonczylo sie ciaza ... wiec juz zupelnie tego nie pojmuje naawet nie wiem ilu dniowy swoj cykl traktowac. jeszcze sie okaze ze w pazdzierniku urodze :confused:
 
reklama
ja to miesiączki mam ostro nieregularne ... i nie wiem co to ze mną będzie :baffled: tym bardziej że muszę mieć cesarkę, nie wiem czy będą czekać, czy ustalać jakiś termin, za każdym razem słyszę co innego :wściekła/y::wściekła/y:
 
u mnie też dłuższe cykle i wychodzio 01 września ale wg OM 30 sierpnia,
Ika urodzila się 10 dni po terminie więc możliwe że tak też będzie z młodym.. Ja nie mam nic przeciwko:tak::tak::tak::tak: niech siedzi w brzucu bo rodzice remonty robią:tak:
 
Elunia musisz miec cesarke ? To pewnie cie umowia na konkretny dzien.. tak przewaznie robia..:happy2:

Ale mnie apety wzial ostatnio.. juz nie wiem co mam jesc ! :-D
 
A nie wiecie jak to jest jak lozysko nie jest na odpowiedniej wysokosci??? W polowie ciazy mialam nisko lozysko z czasem sie podnosilo ale na ostatnim usg gin powiedzial mi ze podnioslo sie ale nie jest tak jak byc powinno czy w takim wypadku robia cesarke czy naturalnie sie rodzi?? bo jak jest przodujace to musi byc cesarka a jak jest jakos w polowie??
 
Cześć Wrześniówki!!!!!!!!!!
Właśnie wróciłam ze szpitala.Mam już dość ,nie mam już siły ciągle coś..........:-(
Po wczorajszej wizycie dostałam plamienia takiego dziwnego podbarwionego na brunatny kolor.Pomyślałam że to może po badaniu.Ale wieczorem było więcej a dziś rano jeszcze więcej.Więc pojechałam do tej doktor u której byłam wczoraj a ona że natychmiast do szpitala.Miało to być krwawienie z szyjki niespowodowane badaniem tylko fatalnym stanem mojego "dołu".
Więc pojechałam na odział cała roztrzęsiona i załamana.I co się okazało rzeczywiście szyjka lekko krwawiąca ale ktg niczego nie wykazało.Pani na oddziale zrobiła usg i powiedział że córcia znów się odwróciła .Dziś główka u góry nóżki na dole.Przy trzeciej ciąży nie jest to wskazanie do cesarki.
Spędziłam tam trzy godziny i na szczęście wyszłam do domu.Ale w każdej chwili może zacząć się poród ale nie musi bo to może się oczyścić i będzie ok.
Powiem że po tym"" może zdarzyć się w każdej chwili"" to już do porodu będę na adrenalinie.Boję się ......
 
Wlasnie mezowi mowilam,ze na forum wszystkie sie szykuja do porodu.. ah a tu nastepna.. :shocked2:

A co do lozyska.. no ciekawa jestem jak to bedzie, ja nawet nie wiem jak u mnie teraz to lozysko gdzie i co.. eh grr :baffled:
 
wrześniówka trzymaj sie jeszcze choć chwileczke połóż sie i leż:tak:
a z tym wstawaniem z wanny to za każdym razem jak wstaje to leje ze śmiechu jak by mnie ktoś tak nakrecił hahaha jak sie kąpie to siedze lub leże a kiedy chce wstać to przekrecam sie na pieska i tak wstaje tylko że to chwilke trwa zanim sie przetocze hehehehe:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ciania -ja zauważyłam, że jak przemęczona jestem, podźwigam coś, za długo stoję (prasowanie) to wtedy bolą mnie plecy. Na kręgosłup najlepszy basen, pływanie.Przyznam szczerze, że jak codziennie przez 2 tyg. pływałam troszkę, to było znacznie lepiej.Ostatnio jakoś lenistwo mnie ogarnęło i brak systematyczności.
Ja nie mam problemu z rozbieżnąścią terminów ;) , a to tylko dlatego, że ostatnie badanie USG miałam w 20 tyg. Pewnie, że wolałabym wiedzieć, ale....Wizytę mam 19.08 i muszę się upomnieć sama i wymyśleć powód, bo w szpitalu gdzie będę rodzić rzadko robią kolejne USG, poza połówkowym. Maskra. Najważniejsze, że dziecko buszuje ile się da.
Ja sobie zaserwowałam na kolację makaron z cukrem i twarogiem.
Dobrej nocki i przespanej wszystkim życzę .
 
Do góry