reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
No dziewczyny wróciłam ze szpitala...cisnienie skacze wiec dostałam jakies piguły na obniżenie. Poza tym podobno cos jest nie tak z wynikami krwii. Ale oczywiście spotkanie z lekarzem i usg mam zaplanowane na wtorek :szok::szok::szok::szok::szok:Miałam KTG więc posłuchałam do oporu serduszka mojej Kruszynki.
Miła pani połozna poinformowała mnie tylko, ze cos jest nie tak i ze doktor bedzie ze mna rozmawiał i wszystko mi wytłumaczy. Jakby nie mogli mi powiedziec juz dzisiaj...Trzeci skan w UK nie wróźy nic wspaniałego więc troche jestem zestresowana...najzwyczajniej w świecie dzisiaj pierwszy raz się bałam...:-:)-:)-:)-:)-(
Zjem obiad, nadrobie Wasze posty i jeszcze do Was wrócę ...:tak:

Aaaaa....nadal nie ma z nami Michasi. Co sie z nia dzieje??
 
Hej Dziewczynki a ja dziś piszę od Was ze świata Leniwców. Rano chciałam wyskoczyć po bułki na śniadanie, zeszłam po dwóch schodach i musiałam wracać. Jeszcze nigdy w życiu nie bolało mnie tak biodro:baffled:Oczywiście panika i strach, że coś może się zaczyna, ale na szczęscie po lenieniu się na kanapie cały dzień bół odszedł, bynajmniej jak chodze po mieszkaniu....Jaki człowiek się robi bezradny, nawet na małe zakupki nie może wyjść:no:Oczywiście dalej sobie puchne bo jakby inaczej, w szkole rodzenia tylko ja mam kostki słonia, inne wrześniówki nie.
Co do prasowanka to u mnie też jeszcze sporo, niestety M. robi to tak wolno, że wolę sama- on prasuje 3 kaftaniki przez godzinę....
 
Ostatnia edycja:
kasiunia jeśli chodzi o bolącego zęba to polecam podgrzać troszkę na jakiejś wykałaczce czosnek w ogniu :p - tak 10 sekund a potem szybko zagryźć ten czosnek tym zębem co boli...- sposób mega mało przyjemny ale działa zawsze, bo czosnek super odkarza...
ja jestem najbardziej na świecie bojaźliwym człowiekiem i łzy mi płynął ZAWSZE jak już czekam przed drzwiami dentysty - poprstu mam ataki paniki - jakbym teraz poszła do dentysty na bank bym tam na fotelu urodziła - takich bym skurczy dostała :)

nemesis - gdzie Ty za znieczulenia 70 zł płacisz???

dostałyście skierowanie na co tygodniowe KTG? ja byłam dzsiaj pierwszy raz na KTG i kazała mi jeszcze liczyć ruchy płodu, a moje malenstwo spało i ruszylo sie 5 razy :) co ile w ostatnim miesiącu macie wizyty u gin?
 
ja mam jakos dziwnie bo chyba teraz powinny byc czestsze wizyty a ja dostalam zwolnienie na 40 dni !!! mialam wizyte pod koniez lipca a teraz nastepna mam pod koniec sierpnia ... o ile do tego czasu nie urodze
 
TolaLee dziękuje z domowy sposób, ale byłam u dentysty i mam lekarstwo w zębie wiec na razie jest ok.
A co do wizyt to teraz mialam dwa razy co 2 tygodnie, a od poniedzialku co tydzien
 
Hej hej
Princi - do ciebie moze mozna sanepid wpuscic ale do mnie raczej nie :-D, zupelny brak natchnienia na sprzatanie ...
Dziewczyny prosze nie nakrecajcie sie tymi objawami ze wydzielina czy cos - wierzcie mi ze jak sie zacznie to bedziecie wiedzialy na 100% ze to czas na porod , a tak tylko sie stresujecie niepotrzebnie ;-):tak:,
duzo zdrowka wszystkim
 
reklama
Dziewczynki a powiedzcie mi co daje termin wyliczony na usg ??? Bo ja mam spore rozbierznosci wedlug OM mam termin na 12 wrzesnia a na usg za kazdym razem inaczej wychodzi raz na 20 raz na 23 raz nawet na 29. Moj gin zawsze patrzyl na ten z OM. Wiem ze wedlug misiaczki liczy sie ok 2 tyg przed zaplodnieniem a usg od zaplodnienia ale ktory termin czesciej sie sprawdza??
 
Do góry