reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam Wszystkich!!!

Pewnie jutro bym dopiero napisała po przeczytaniu zaległych postów, dlatego po krótce napiszę teraz i biorę się za zaległości.

2 ostatnie dni wykorzystałam na całodzienne spacery i zaległe spotkania towarzyskie. :-).
W poniedziałek byłam u lekarza po to L4 i wyszłam trochę wkurzona. Nie dosyć że dostałam na 14 dni (15ego mam podejść znowu po następne) to jeszcze zażyczył sobie 50 zł :no::no::no:. Kolejna wizyta przypada na 29ego kwietnia a tu w połowie po L4 mam przyjść i co ..pewnie znowu zapłacić. Masakra. Jak tak będzie następnym razem to zapytam czy to tak będzie wyglądało. :no::no::no:

A dziś byłam na zaleconym przez ortopedę masażu szyi i teraz czuję się jakby mi ktos cos wbijał w tę szyję. Masażystka powiedziała, że mam strasznie napięte mięśnie i to niekoniecznie w wyniku tej stłuczki :-(. Od siedzenia przy komputerze, od dźwigania itp....:-(. Od jutra koniec z wielkimi torebkami i pakowaniem w nie wszystko :).

To na razie tyle :).
Buziaki!!!!
 
reklama
Witam Wszystkich!!!

Pewnie jutro bym dopiero napisała po przeczytaniu zaległych postów, dlatego po krótce napiszę teraz i biorę się za zaległości.

2 ostatnie dni wykorzystałam na całodzienne spacery i zaległe spotkania towarzyskie. :-).
W poniedziałek byłam u lekarza po to L4 i wyszłam trochę wkurzona. Nie dosyć że dostałam na 14 dni (15ego mam podejść znowu po następne) to jeszcze zażyczył sobie 50 zł :no::no::no:. Kolejna wizyta przypada na 29ego kwietnia a tu w połowie po L4 mam przyjść i co ..pewnie znowu zapłacić. Masakra. Jak tak będzie następnym razem to zapytam czy to tak będzie wyglądało. :no::no::no:

A dziś byłam na zaleconym przez ortopedę masażu szyi i teraz czuję się jakby mi ktos cos wbijał w tę szyję. Masażystka powiedziała, że mam strasznie napięte mięśnie i to niekoniecznie w wyniku tej stłuczki :-(. Od siedzenia przy komputerze, od dźwigania itp....:-(. Od jutra koniec z wielkimi torebkami i pakowaniem w nie wszystko :).

To na razie tyle :).
Buziaki!!!!
Jak narazie to w kwestii lekarzy nic się nie zmieni, będą zdzierać ile się da z nas.... i widze, że u Ciebie wcale inaczej nie jest.... :no:
Ja kiedyś poszłam na szybko do gina bo dostałam plamienia na początku ciąży i co.... wsadziła USG zrobiła, powiedziała że ok i że nie da mi żadnych tabletek na podtrzymanie bo nie wiadomo czy dzidzia przetrwa... bo serduszka jeszcze nie ma a tak wogóle to bardzo wczesna ciąża i może w gabinecie byłam 7 min i 80zł zawołała... :no::no::no: Zdzierają ile się da!
A co do mięśni to miałam podbnie jak pracowałam jeszcze w listopadzie, przychodziłam po 8h siedzenia za biurkiem i nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić - szczególnie mięśnie szyjne mnie bolały, aż czasami płakałam z bólu....​

Ninonka to byłoby za proste. Dla nietoperza to my wlecieliśmy przez okno i nie może się nas pozbyć hahaha :rofl2:
Tak się składa, że był tutaj pierwszy i my tak już dwa latka z nim pomieszkujemy. Kiedyś było ich więcej, teraz został jeden i zadomowił się chyba na strychu - innej opcji nie widzę. Myślę, że zniknie kiedy wyremontujemy mieszkanko i pozaklejamy wszystko co jest do zaklejenia :sorry:

(...)
ooooo to widze, że większy problem :szok: skoro się sam zadomowił i nie ma zamiaru z tamtąd wylecieć, hehehe: "trzeba było tak nie latać, aż do nietoperka wlecieliście" :-D:-D:-D
To ja już Wam nie wiem jak pomóc, ja miałam tylko chwilową wizyte nietoperza i jakoś sobie z nim poradziłam, ale nie wiem jak pozbyć się zadomowionego nietoperka... hmmmmmm
 
:-)Jak tak dalej pojdzie to do 5 maja wybierzecie samych chlopcow a mi zostanie dziewczynka:tak:;-):-):laugh2:
Dla mnie może zostać jak najbardziej :tak:
Alex, Naftanalek gratki!!!
Mam dobry humor bo badania genetyczne wyszły mi OK, słoneczko świeci więc radość w serduszku kwitnie :-D:tak:
Wiosna nadeszła więc pewnie BB niebawem zacznie świecić pustkami.
Życzę przyjemnych senków!
 
Dziewczyny musicie mi pomóc....umieram z bólu , cholernie boli mnie pęchcerz jestem w 14tyg. w sumie to już po I trymestrze więc płód powinien być bezpieczny czy moge sana sobie wziąć furaginę albo urosept? A może znacie jakieś domowe sposoby na ból pęchcerza do gina dopiero na piątek się zapisalłam a nie wiem czy do piatku dozyję. Już robię sobie okłady ciepłym termoforem, ale ból jest straszny aż mam gęsią skórkę (prawde powiedziawszy ten problem towarzyszy mi od zawsze, ale w ciąży po raz pierwszy).

Doradzicie coś?

Ja na pęcherz dostałam właśnie urosept 3x2 tabletki, żuravit (ale znacznie tańszy jest urinatin a zawartość żurawiny praktycznie ta sama więc sama sobie zmieniłam). Możesz też jeść suszoną żurawinę (dostępna nawet w biedronce) na pewno nie zaszkodzi.
Dużo zdrówka życzę:-)
 
Hey
Ja pózno wrociłam z trasy, prawie nic nie jadłam a zwymiotowałam. Kurcze mam dziwne bóle z lewej strony nie są ostre ale coś mi doskwiera i się martwię. nie mam krwawienia więc nie wiem co jest. Może przeziębienie. Martwię się o moje złotko w brzuszku i chciałabym Je już zobaczyc, jakoś nie czuje ruchów a ja czekam z utęsknieniem na Jego kopniaka. Gratuluję synka Alex:) a jagoodce ..nietoperka:)
 
Sarenka witaj po ciężkiej podróży, połóż się najlepiej i wyśpij, jutro może poczujesz się lepiej, trzymam kciuki!

Ja i mój ktoś idziemy spać, dobranoc dziewczyny!
 
A teraz pytanie do mam z UK
-czy dowiadywałyście się może o badanie glukozy po 20 tc. w Polsce jest ono ważne i gin. zalecił zrobić

Takie badanie jest przewidziane tutaj miedzy 20 a 24 tyg więc mysle ze nam zrobia.

Ciania uważaj z tym sokiem bo nie powinno się jeść za dużo malin w ciąży,mogą wywolywac skurcze ( zalecenie od gin).
 
Acha mi gin powiedziala żeby nie bać się nospy,jest rozkurczowa i podobno nie szkodzi a na ulotce pisze w zaleceniach żeby zażywać pomocniczo przy zagrazającym poronieniu.Wiem ze niektóre dziewczyny brały nawet 2 tabl 3 razy dziennie-z zalecenia lekarza oczywiście.
 
reklama
Mam dobry humor bo badania genetyczne wyszły mi OK, słoneczko świeci więc radość w serduszku kwitnie :-D:tak:
Wiosna nadeszła więc pewnie BB niebawem zacznie świecić pustkami.
Życzę przyjemnych senków!
super, super!!! :-D:-D:-):-):-D:-D

trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze usg, za wszystkie pitolki i babeczki!!! :laugh2::laugh2:
 
Do góry