reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Liviiaa zró teścik, będziesz przynajmniej wiedziała na czym stoisz. Wtedy kiedy byłaś pierwszy raz u gina ciąża mogła być za młoda do wykrycia w badaniu. Ja bym nie czekała dłużej;-)
 
reklama
Oj Liiviia- rozregulowałaś się co nie co;-):-).
Czyżbyśmy znów stawiały na dzieci?;-) Tak tak, brzuszki nasze kochane...:-)

My też w domku siedzimy- jak na razie za gorąco-poczekamy do wieczorka. Mały teraz zasnął a ja mam chwilkę na kawusię z Wami:-).
 
Jupi :-) mamy juz termin ślubu :-D 4 czerwca 2011 wesele odbędzie się w Bieszkowicach w bardzo ładnym ośrodku nad samym jeziorem ale jestem happy :-)
 
Dzięki wielkie za odpowiedzi co z tym ortopedą. Pójdę na pewno, nawet się zastanawiałam czy nie powinnam iść wcześniej, bo jak wstaje to zawsze tylko z prawej nogi itp, no nadal strzelają mu kostki w stawach...Słyszałyście o czymś takim? Ja to się tak przejmuję tym moim szkrabem,że ach:sorry2:

Monia ach przygotowania są milutkie choć jest tego dużo:-)

Liiviia dobrze ze wybierasz sie do lekarza, lepiej wszystko sprawdzić:tak:
 
Monia super że już podjeliście decyzję :) No to teraz przygotowania ruszyć pełną parą będzie trzeba zacząć :) I już widzę Wikunię w sukieneczce jak niesie mamie welon ahhh ... hehe rozmarzyłam się trochę hi hi
 
Dziewczyny ważna sprawa
Otóż jest na forum bardzo fajna Mamusia dokładnie Franiowa- działa na sierpniówkach, ja kiedyś przez przypadek zaczęłam czytać wątek- skońćzyło się na płaczu i chęci pomocy!!!
Podam Wam link
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-f272/franus-31-tc-1010kg-mozesz-pomoc-41062/
I pamiętajcie, że każdy grosik się liczy, teraz większość z Nas ma dostęp internetowy do konta, więc w miarę możliwości pomóżmy Franiowi, ja właśnie zrobiłam przelew i na pewno nie ostatni, moja Mama po przeczytaniu Franiowej historii też się dorzuciła, grosik do grosika....
 
reklama
Do góry