reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesian 2008-zdjecia maluchow:)

kasia- ale masz fajnie jak ona taka spokojna:-) zeby moj taki byl:-( przy oliwierze to jak sie obudzi to ja juz nic nie zrobie:-(
 
reklama
madziula10
 
Witam, jestem nowa na forum. Pozwoliłam sobie pooglądać wrześniowe dzieciaczki i wszystkie są śliczne. To widocznie dobra pora na rodzenie dzieci była;-)Chciałam Wam też przedstawić moją córeczkę. Izunia urodziła się 20 września 2008 r.
 

Załączniki

  • Walentynka.jpg
    Walentynka.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 40
Witam wszystkich, pzredstawiam Damianka - 23 września 2008 :)))
 

Załączniki

  • Zdjęcia-0209.jpg
    Zdjęcia-0209.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 42
Super są te Wasze dzieciaczki. A tak wygląda moje maleństwo obecnie. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamusie i wrześniowe dzieciątka.
 

Załączniki

  • ju.jpg
    ju.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 50
A oto Oli obecnie:-)
 

Załączniki

  • P100209_12.22[01].JPG
    P100209_12.22[01].JPG
    53,2 KB · Wyświetleń: 56
  • P120209_21.02[01].JPG
    P120209_21.02[01].JPG
    52,6 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Dziękujemy wszystkim za miłe komentarze:-)
brown.kate czy Twoja malutka rzeczywiście ma już dwa ząbki? Nasza Izunia nie ma jeszcze ani jednego, ale już od dłuższego czasu dają o sobie znać. Okropnie się ślini, pcha rączki i wszystko, co tylko da radę do buzi i bywa marudna. Mam więc nadzieję, że ten pierwszy ząbek pojawi się niedługo i te dolegliwości znikną.
 
Do góry