reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesian 2008-zdjecia maluchow:)

Przedstawiam Wam moją Julcię
 

Załączniki

  • j.jpg
    j.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
reklama
A oto mój Oliwier. musze przyznac że wszystkie maluszki są prześliczne.
 

Załączniki

  • 2009-04.jpg
    2009-04.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 73
Lilianka w szpitalu:-D;-):-D wraz z koleżanka z pokoju :-):-):-)
 

Załączniki

  • DSCI1586.jpg
    DSCI1586.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 78
  • DSCI1605.jpg
    DSCI1605.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 81
  • DSCI1594.jpg
    DSCI1594.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 82
  • DSCI1587.jpg
    DSCI1587.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 80
Co to za zwierzaczki te przy których siedza dziewczynki , to jakies pufy dla dzieci ? Pytam bo fajne to :)

To taki gąbkowy materac -puzzle.Naprawdę świetna sprawa,Nawet spac na tym można.Sama bym to kopiła ale nie wiem gdzie,jeśli znajdę to dam znać:-):tak:.
A ja zawsze siedziałam na tej wielkiej okrągłej fotelu poduszce,która jest za Lilka(pod szafka w rogu)nie macie pojęcia dziewczyny jakie to wygodne :-D.Mała zabawiała się, a mama przysypiała:-D

P.S Drogie mamy wrzućcie jakieś fotki maluchów (wasze tez noga być-jak chcecie:-p) , no chyba nie popsuły się wszystkim aparaty ::-D
 
Ostatnia edycja:
Co do tej wygodnej pufy :) posiadam ją w domu :) super sprawa tylko dużo miejsca zajmuje.

A tutaj mój Dawidek :) zdjęcia robione 10.06 na weselu u mego brata.
 

Załączniki

  • IMG_8952.jpg
    IMG_8952.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 75
  • IMG_8976.jpg
    IMG_8976.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry