reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Witam wszystkie mamusie!
Ja również ciekawa jestem jak jest na borowskiej? córkę rodziłam na kamieńskiego i jestem zadowolona - teraz tez bym tam chciała ale nie wiem czy w czerwcu nie zrobią psikusa i zamkną na jakiś remont. może do tego czasu któraś z dziewczyn urodzi na borowskiej i będzie coś wiadomo:-)



 
reklama
Witam, mam wiadomość odnośnie Kamieńskiego, a konkretnie ewentualnego zamknięcia oddziału w czerwcu. Dziś byłam na wizycie u mojej gin, która pracuje w tym szpitalu i nie ma żadnych planów zamknięcia oddziału w czerwcu, mają go zamknąć jedynie w dniach 9-13 maja ze względu na rozbudowę sali operacyjnej.
 
W takim razie może ja będę pierwsza :-)
Nie wiedziałam, że planujesz rodzić na Borowskiej :) Jakoś mi to umknęło albo wcześniej o tym nie pisałaś ;)

Kuma z tego, co kojarzę to dezynfekcje i kolejne zamykanie oddziałów położniczych zaczyna się dopiero w lipcu, więc liczę, że nam uda się urodzić wcześniej ;) Bierzesz sobie położną do porodu?
 
Setana przemyślałam ten temat i odpuszczam sobie tą położną. Słyszałam tyle pozytywnych opinii od rodzących na Kamieńskiego, którymi zajmowały się położne z dyżuru, że nie ma sensu pakować się w dodatkowe koszty. Chociaż wyjątki bywają, ale ja już zdania nie zmienię i idziemy na żywioł:tak:
 
Setanko muszę jeszcze w maju wybrać się na Kamieńskiego obejrzeć dokładniej oddział i dowiedzieć się o to co trzeba ze sobą zabrać na czas okołoporodowy dla mnie i maluszka i jeszcze popytam jak to jest z ta "osobistą" położną i w czym tak naprawdę różni się jej opieka od położnej z dyżuru bo zaczynam dochodzić do wniosku, że trochę to takie naciągane.
 
asia* to jest informacja ze strony szpitala na Kamieńskiego:
- Istnieje możliwość wcześniejszego zwiedzenia Oddziału. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z położną bloku porodowego panią Barbarą Ptak, telefon: (071) 32 70 381
 
asia* to jest informacja ze strony szpitala na Kamieńskiego:
- Istnieje możliwość wcześniejszego zwiedzenia Oddziału. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z położną bloku porodowego panią Barbarą Ptak, telefon: (071) 32 70 381

nam przez telefon kazano się umawiać w dniu przyjazdu i najlepiej z godzinkę przed :)
i kilka pierwszych razy odmawiano ze względu na tłok
 
reklama
z tego co pamiętam to lista z rzeczami które należy zabrać dla siebie i dziecka wisi w gablocie na oddziale położniczym- można tam bez problemu wejść i sobie spisać- chyba że coś się zmieniło. Za pierwszym razem miałam położną z dyżuru i naprawdę była bardzo miła i pomocna ale teraz zastanawiam się czy nie opłacić osobistej położnej. Boje się że nie będę miała z kim zostawić córki a wtedy mąż ze mną nie pojedzie- a taka położna będzie ze mną cały czas.. no zobaczymy jak to wyjdzie. Jak byście miały namiary na jakąś sprawdzoną położną to będę wdzięczna:-)


 
Do góry