reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław dzieciom

Do Plaży dotrzesz:
• tramwajem – 2, 4, 10 (przystanek Hala Stulecia lub przed Mostem Zwierzynieckim)
• autobusem – 145, 146 i E
• samochodem – najlepiej zaparkuj na Grobli i przejdź przez Odrę niebieską kładką na tyłach ZOO lub przy Hali Stulecia
• statkiem wycieczkowym – rejsy do ZOO z przystani na Piasku lub spod Hali Targowej

http://pik.wroclaw.pl/Kafe-Plaa-m404.html ---> link z mapką...plaża zaznaczona jest kółeczkiem :p
 
reklama
Do Plaży dotrzesz:
• tramwajem – 2, 4, 10 (przystanek Hala Stulecia lub przed Mostem Zwierzynieckim)
• autobusem – 145, 146 i E
• samochodem – najlepiej zaparkuj na Grobli i przejdź przez Odrę niebieską kładką na tyłach ZOO lub przy Hali Stulecia
• statkiem wycieczkowym – rejsy do ZOO z przystani na Piasku lub spod Hali Targowej

http://pik.wroclaw.pl/Kafe-Plaa-m404.html ---> link z mapką...plaża zaznaczona jest kółeczkiem :p

dzieki, propzycja warta rozwazenia ;)) i całkiem blisko miejsca gdzie mieszkam
 
[FONT=&quot]19 czerwca Zapraszamy do Klubu Rozwoju Dziecka „Nasz Świat” na zajecia „Spotkanie ze sztuką” podczas których dzieci wraz z rodzicami będą uczestniczyć we wspaniałej wyprawie na wakacje! Zajęcia połączone będą zabawą plastyczną oraz ruchową przy muzyce .[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Sobota, godzina 11.00 Klub Rozwoju Dziecka "Nasz Świat" przy ul. Gorlickiej 62/4u Wrocław Psie Pole[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Rodzic wstęp 5 zł, dziecko bezpłatnie.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Proszę potwierdzić przybycie mailowo lub telefonicznie 609 028 393 [/FONT]
 

Misja na Ołbinie


13:30 Rozpoczęcie imprezy

14:30 Komisarz Lew

14:45 Mecz piłki nożnej w podwórkowym stylu

15:15 Quiz wiedzy o Ołbinie

16:45 Pokaz tańca i nauka tańca integracyjnego dla wszystkich

17:15 Pokaz ratownictwa medycznego i ambulansu

17:45 Konkurs kulinarny dla dorosłych sponsorowany przez firmę DANONE

18:30 Ogłoszenie wyników konkursów i rozdanie nagród, losowanie głównej nagrody z loterii fantowej

19:00 Koncert Dominiki Solskiej

19:30 Etiudy teatralne naszej grupy teatralnej "FORMACJA UNIKALNYCH TALENTÓW"

20:00 Koncert zespołu BETHEL

22:00 Zakończenie imprezy



PONADTO

ścianka wspinaczkowa, regaty modeli na stawie, warsztaty robienia latawców, warsztaty lepienia z gliny dla dzieci, turniej szachowy, pokaz tresury psów, szczudlarz, zabawy dla dzieci z chustą Klanzy, zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych, skręcanie balonów, stoisko z sokami i zdrową żywnością, malowanie buziek, najdłuższy obraz świata, stoisko Stowarzyszenia ŻÓŁTY PARASOL, stoisko Stowarzyszenia EKO-UNIA (porady dietetyczne, warsztaty segregacji smieci, zdrowa żywność, produkty eko-rolników), stoisko Fundacji BLIŻEJ RODZINY, loteria fantowa, gry sportowe, warsztaty kulinarne dla dzieci, slacklining (chodzenie po linie jak Janek Bosko :))
 
A ja polecam Interaktywny Plac Zabaw, strona www poniżej
http://www.wrocenter.pl/nowy-interaktywny-plac-zabaw/
Myślę, że jest to dla dzieci w wieku 3 i starszych, chociaż młodsze dzieci też znajdą coś dla siebie, nasz Janek ma 2 lata i 3 miesiące, dla niego było to super przeżycie . Weronika ma 11 miesięcy, nie mogła brać udziału, ale samo to, że działo się wokoło tyle rzeczy było dla niej bardzo interesujące.
Wystawa jeździ po Polsce, ale póki co są jeszcze we Wrocławiu, więc myślę, że warto skorzystać, szczególnie że za darmo:)
Dla zachęty krótkie info o czym jest Interaktywny Plac Zabaw.
Nowatorskie rozwiązania, interaktywne oprogramowanie dla najmłodszych, eksperymenty z formami artystycznej ekspresji uczące klasycznych pojęć z dziedziny sztuki (faktura, kolor, perspektywa) i muzyki (rytm, metrum, harmonia) oraz umiejętności pracy w grupie.
Na wystawie:
Bopi
Pozwala na zabawę zestawem czterech „bębenków”, zamieniających wybijany rytm na barwne, animowane mikrobiologiczne formy.
Malowanie światłem
Przy pomocy świecących zabawek dzieci tworzą kolorowe abstrakcyjne obrazy i komponują muzykę.
Faktury
Ruch dłoni położonej na jednej z pięciu powierzchni wyzwala animacje przedstawiające zmieniającą się przyrodę. Sterowanie kompozycją obrazu na wielkim ekranie odbywa się poprzez dotyk kory, trawy, kamieni, wody i mgły.
Mini kino – przestrzeń odpoczynku z klasyką polskiej animacji.
Zachęcam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
Kolejną rzecz jaką polecam jest Park Wodny,

byliśmy z mężem już w Parku Wodnym w Zakopanem i tym w Kudowie ale obydwa wg. mnie kiepskie, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.
Ostatnio byliśmy u nas i po prostu rewelacja.
Ciepła woda, ciepłe powietrze wewnątrz. Specjalny basenik dla maluchów, zjeżdżalnie... a poza tym miejsce dla mamy na karmienie dzidziusia, specjalna przebieralnia już na samym basenie, łóżeczka które można sobie używać jeśli dzidzia zaśnie...
A zaraz przy wejściu specjalne przebieralnie dla rodzin z dziećmi, są nawet boksy na wózki jakby ktoś chciał przyjść na basen z wózkiem.
W środku oczywiście restauracja, można nabijać koszt na "zegarek" który się ma na ręce - ten do szafek, nie trzeba wtedy latać z portfelem, który może zostać zamknięty w szafce i na pewno go nie ukradną. A zapłacić można przy wyjściu.
Powiem tak, można tam pojechać na cały dzień i na spokojnie pobyć, dzieci poszaleją, dorośli też i wszystko na najwyższym poziomie. Takiego Aqua Parku nie widziałam w całej Polsce.
tutaj stronka do wszelkiego info
Wrocławski Park Wodny - Najlepszy Aquapark w Polsce • WPW
 
MI się nasz wrocławski Park Wodny nie podoba...po pierwsze za małe baseny, po drugie zawsze tłumy, więc żadnej przyjemności z pływania nie ma...kiepskie zjeżdżalnie. Park Wodny, który zapamiętałam i chwalę to ten, który znajduje się na Litwie:)
 
znacie moze jakies zadaszone place zabaw albo cos w tym stylu? zeby mamusia mogla napic sie kawki a dziecko troche sie pobawilo?

Acha i chcialam sie spytac ten interaktywny plac zabaw co byl do 15 lipca na ul.widok. To to bylo tylko do 15 lipca? czy do 15 lipca bylo za darmo a teraz trzeba placic po prostu?

pozdrawiam ;]
 
reklama
Patryniu ten interaktywny to ogólnie była jakaś wystawa ale już nie pamiętam dat rozpoczęcia i zakończenia....może ktoś kto był to sie orientuje...place zabaw zamknięte typu basen kulkami są i owszem. osobiście byłam w TGG i w pasażu Grunwaldzkim, zapewne jest jeszcze w koronie...i jakies mniejsze w magnolii i innych supermarketach...
Place zabaw - Wrocław, Czas Dzieci tylko na tych placach dzieci do lat 3 pod opieką rodziców...
 
Do góry