reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
Mamuska mi pozostalo do zrzucenia jeszcze jakies 5-6 kg ... narazie dobrze mi idzie ... pije dziwne herbatki, jem tyle co ptaszek i cwicze regularnie 2 razy dziennie ... oczywiscie witaminki zakupione i zjadane codziennie :-)
 
herbatki zakupione , płytka z super ćwiczeniami też :-):-):-) dzisiaj ostatnie ciasteczko:zawstydzona/y: i trzymajcie od jutra kciuki:-D
 
Czesc kobietki

Wszystko fajnie nawet mam rower do spinningu, ale skad wziasc samozaparcie i silna wole.
Tak ciezko jest zrezygnowac z tego cukiereczka czy kawalka czekolady, a szczegolnie jakos tak po karmieniu zawsze ma sie chec na cos slodkiego.
Pomozcie prosze, bo juz zaczynam sie zle czuc we wlasnym ciele :-(
Pozdrawiam
 
reklama
Joanna - doskonale Cie rozumiem, bo ja tez karmie i jem przez to duzo wiecej niz zwykle. tylko ze u mnie kilogramy spadly bez problemu i juz dawno osiagnelam wage sprzed ciazy. no i mimo tych ciasteczek i czekoladek teraz mi nie przybywa ...
 
Do góry