reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
Dziewczynki powiedzcie jak długo można krwawić po porodzie? Wiem ze na szkole rodzenia mówili ale ja kompletnie nie pamiętam.....we wtorek minie trzy tygodnie od porodu a ze mnie sie nadal "leje"....bo nie moge tego nazwac lekkim krwawieniem.
Moze przesadzam ale troche sie denerwuje czy wszytsko jest oki.......
 
Czarodziejko... przeważnie krwawi się od 4 do 6 tygodni. Ale jeśli jest to naprawdę bardzo obfite krwawienie to skonsultuj to z lekarzem!
 
Czarodziejko Ines ma racje skontaktuj się z lekarzem, nie chce Cie straszyć ale moja mama dorobiła się po takim krwawieniu silnej anemii, lepiej dmuchac na zimne i sprawdzić
 
ja to się już nie moge doczekać końca tego plamienia.właśnie wybieram się do sklepu po kolejną porcję wkładek.:-p a jeśli chodzi o wagę,to obecnie mamy 13 na -.z 67 spadłam na 54,ale to jeszcze nie jest moja waga sprzed ciąży.nie wiem tylko czy uda mi się ją osiągnąć.jeszcze musze zgubić 6kg.:sick:
 
Aninaaa dasz rade ;-) ... 54 to i tak juz ladny wynik :happy:

Ja sie wzielam ostro za siebie ;-) ... ale i tak to nic w porownaniu z silownia ... juz sie doczekac nie moge kiedy bede mogla na nią wrocic :happy:

A z plamieniem to i mnie juz krew zalewa ... doslownie i w przenosni :baffled: ... nie wiem czy to juz @ czy to znowu plamienie po porodowe ... mozna zglupiec :eek:
... dobrze ze za tydzien ide do ginki na kontrole, moze sie czegos konkretnego dowiem
 
Ja na chwile obecną ważę 48 kg czyli -16 od wagi z końca ciąży... A przed ciążą ważyłam 56kg ale moja waga która mi najbardziej odpowiada to 48-50 kg :-) Tak więc teraz jest ok! :-) A przed ciążą to mi sie po prostu nieźle utyło ;-) Ale ja na razie nic nie robię żeby schudnąc :eek: samo jakoś tak wychodzi:confused: :happy:
 
Ines - Ty to jesteś gigant - tempo chudnięcia masz wzorowe!!!

U mnie przed ciążą było 60 w ciąży doszłam do 73,5 a dziś mamy 63 czyli chyba nie całkiem źle ???

Do zadowolenia brakuje mi 3 kg a do euforii brakuje ze 6

Acha mam pytanko czy próbowałyście się juz kochać z Waszymi mężczyznami?? Ja nie mogę sie juz doczekać a 4.12 mam wizytę u ginki i zobaczę co mi powie...
 
no to kolejny tydzień za nami i kolejny utracony kilogram:laugh2: jeszcze tylko 5! i uda mi się osiągnąć moje ukochane 48 kg sprzed ciązy:-D

Agnieszka,my też się już nie możemy doczekać tego "drugiego pierwszego razu":-p jedyne co stoi na przeszkodzie to moje plamienie,które na dzień dzisiejszy jest znikome.a chciałam aby wszystko dobrze się oczyściło zanim znowu zaczniemy.jutro minie cztery tygodnie od porodu i kto wie...:-D
 
reklama
Ja wreszcie dziś w końcu zważyłam się po porodzie i miła niespodzianka, po obfitym obiadku okazało się że mam raptem 1 kilogram nadwagi względem wagi sprzed ciaży.:-) Po cichu liczę/planuję schudnąć tak przynajmniej 3-4kg na minus.
 
Do góry