reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

- biust - 97 cm, pod biustem - 81 cm - powie mi któras jaki to rozmiar w bieliźnie ? Zawsze miałam 75 B ( C w porywach )

Biustonosz - Wikipedia, wolna encyklopedia
tu masz na dole tabelke roznicy obwodow, D to bedzie min., a moze nawet juz i E. Na niemieckim forum czytalam, ze staniki do karmienia zazwyczaj powinno sie kupowac z miseczka 2 roz. wieksze.
Jak liczy sie obwod pod biustem jest opisane tez w tym linku :)

a co do wymiarow, to ja sie raz pomierzylam sznurkiem i miarka meza :-D i mi sie odechcialo, bo juz 3-cyfrowki mam i wstyd tak tu przy Was :-p
Dobrz ze waga 2 cyfrowa, hehehe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie nie powinnyśmy się denerwować :dry:,chyba przestane stawać na wagę i tylko co miesiąc u lekarza będę się dowiadywać ile przytyłam :-).
I mam jeszcze takie pytanie,czy porobiły wam się już rozstępy przez to rozrastanie czy to jeszcze za wcześnie? Bo ja jeszcze nie mam,smaruję się cały czas :-).Tylko zastanawiam się w którym miesiącu najczęściej się pojawiają?

Ja w ciazy z Viki nie mialam,teraz tez jeszcze nie wyszly,mam nadzieje ze juz tak zostanie:-D:-D
 
Jeśli chodzi o rozstępy to na szczęście jeszcze nie mam, regularnie się smaruję oliwką, ale wczoraj zaczęła mnie szczypać skóra powyżej pępka tak jakby mi się rozchodziła. Mąż wieczorem zauważył, że mam siną otoczkę wokół pępka a dziś po prostu pępek mnie boli. Mam wrażenie takie jakby się odwijał.
Dziś zaczynam też 26 tc i mam 6 na plusie. Brzuszek przypomina piłkę do koszykówki:-)

15406844d8.png
 
Biustonosz - Wikipedia, wolna encyklopedia
tu masz na dole tabelke roznicy obwodow, D to bedzie min., a moze nawet juz i E. Na niemieckim forum czytalam, ze staniki do karmienia zazwyczaj powinno sie kupowac z miseczka 2 roz. wieksze.
Jak liczy sie obwod pod biustem jest opisane tez w tym linku :)

No to moje drogie ja w takim razie mam 75 E :szok: Cos mi tu nie pasuje :dry: No, ale nieźle brzmi ;-):-D Chyba powinno być 75 C.
Dzieki Carmi :tak:

Jeśli chodzi o rozstępy to na szczęście jeszcze nie mam, regularnie się smaruję oliwką, ale wczoraj zaczęła mnie szczypać skóra powyżej pępka tak jakby mi się rozchodziła. Mąż wieczorem zauważył, że mam siną otoczkę wokół pępka a dziś po prostu pępek mnie boli. Mam wrażenie takie jakby się odwijał.

Ja tez mam takie delikatnie sine wkoło pepka i czasami takie jakby zapadniete. Swedzi mnie tez czasami, ale to do rozciagania skóry. A rozstepow jeszcze nie zauwazyłam :-)
 
No to moje drogie ja w takim razie mam 75 E :szok: Cos mi tu nie pasuje :dry: No, ale nieźle brzmi ;-):-D Chyba powinno być 75 C.
Dzieki Carmi :tak:

nie ma za co :)
pasuje, pasuje, ja ta cala stanikologie odkrylam w zeszle wakacje i z 85C/D, jakie to zawsze kupowalam, by sie w miseczkie zmiescic, przesiadlam sie na 75 G :zawstydzona/y: ale jaka to wygoda!!!! :tak:Wszystko na swoim miejscu i nic nie uwiera ;-)
Miseczki moga wydawac sie spore na poczatku, ale przynajmniej caly cycek obejma, jak powinno byc i nie bedzie sie on pod pachami i na plecach rozpychal :-D

Jakby co moge Tobie podeslac linki z piekna bielizna w pelnej rozmiarowce ;)
 
a prosze bardzo, dla Was polskie sklepiki internetowe, o ktorych slyszalam, ze zamawiaja dziewczyny:

Duża bielizna, bielizna damska duże rozmiary ( duży biust ) oraz ciążowa. Stroje kąpielowe na duży biust.
AVOCADO - luksusowa bielizna dla pań z dużym biustem, duże rozmiary, duże miseczki, XL,XXL. Bielizna, stroje kąpielowe, duże rozmiary, XL, XXl.
Bielizna damska w dużych rozmiarach marki Freya, Fantasie, Panache, prezenty na walentynki
Peach Field - bielizna damska w dużych rozmiarach, biustonosze, figi stringi.

ja jednak zamawiam z brytyjskich sklepow. Szybko i duuuuuuuzo taniej, niz jakbym kupowala u siebie w Niemczech :tak:
mam doswiadczenia z:
figleaves.com - Lingerie, Bras, Briefs, Underwear, Swimwear, Hosiery and More
Big Bras at discount prices from Brastop.com
Bras and lingerie from the Undercover Experience,
Bravissimo | Big Bras, Lingerie, Swimwear and Clothing for D-K cup women

tu jeszcze nie zamawialam
Big Bras - Big D-Plus Bras by Freya Bra-Fantasie Lingerie- Gossard Lingerie- Lepel Lingerie- Miss Mandalay- Bigger Bras Online
Big Bras Big D-Plus Bras Big Cup Bras Discount Bras D-K Cup Bras Swimwear Lingerie
Ultimo A-D cup bras, Ultimo D-G cup bras, Ultimo Solutions Ultimo

ceny poszczegolnych modeli moga byc rozne, jak i przesylek. Najlepiej lapac sie na wyprzedaze kolekcji. Uwaga, maja bardzo czeste promocje i wyprzedaze i mozna szybko sie zapomniec :-D
Na stronach czesto jest tez opisane, jak dobierac rozmiar biustonosza.

a tu lokalne sklepiki z duzym wyborem bielizny
DOBRE sklepy stacjonarne - LOBBY__BIUŚCIASTYCH:) - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl


no to milej zabawy :-D
z czystym sumieniem moge polecic bielizne panache masquerade, ich staniki robia z biustu cuda ;-)
A i w wiekszosci tych sklepow maja nursing bras, do karmienia, mozna na czerwiec sie zaopatrzyc :tak:
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D lo kurcze, ale tego wyszlo :-D a wygladalo tak niewinnie :-p

Agato i Kasiu, to jak najbardziej pasuje do tego watku, gdyz ROSNIEMY i rozpaczliwie potrzebujemy nowych stanikow :tak::sorry:
 
Do góry