reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

MamaOli, stwierdziłam, że lepiej zapłacić 100-150zł miesięcznie więcej niż podawać Krystiankowi Nutramigen, który smakuje ponoć jak uryna. A poza tym mleko podaje się chyba do roku, więc... :) Jakoś przeżyjemy ten wydatek, a przynajmniej będę się pocieszać, że to mleko mu smakuje. Powiedz mi proszę, czemu Maksiu ma ciagle na buzi krostki?? Myślisz, że Pepti jest odpowiednie?? Mojego uczulało to mleko, chociaż ja sama je piłam i dostawał już przetworzone przez mój organizm.
 
reklama
ANIK buzia Maksia jest teraz bardzo ładna i ciałko też
co jakiż czas ma drobne zaczerwienienia ale one znikają
nie ma już tej szorstkiej , suchej i czerwonej skóry na policzkach, na całe szczęście ::)
 
Może nie uwierzycie, ale ja dostałam dzisiaj wieczorem odpowiedź od Boga w sprawie karmienia i mojego zdrowia. Kiedy modliliśmy się z mężem przed kolacją, prosiłam, żeby Bóg dał nam odpowiedź, prosiłam, żeby Krystianek nie zmagał się dłużej z alergią, że ja zrezygnuję całkowicie z karmienia naturalnego jeśli taka jest wola naszego Pana, ale żeby jeśli to mleko się przyjmie, to żeby uleczyło naszego synka i żeby moje wyniki krwi się polepszyły i wyniki szpiku kostnego były pomyślne. Zmywałam po kolacji i mój mąż jak co wieczór zerwał kartkę z kalendarza, zaczął czytać i tam były takie słowa "A Jezus obróciwszy się i ujrzawszy ją, rzekł: Ufaj, córko, wiara twoja uzdrowiła cię. I od tej chwili niewiasta była uzdrowiona." (Mateusz 9,22). Niesamowite...
 
mamaoli pisze:
ANIK buzia Maksia jest teraz bardzo ładna i ciałko też
co jakiż czas ma drobne zaczerwienienia ale one znikają
nie ma już tej szorstkiej , suchej i czerwonej skóry na policzkach, na całe szczęście ::)

Cieszę się mamaOli, a ja ufam, że nasz Krystianek będzie miał już ładną, gładką buzię, rączki, nóżki i klatkę piersiową. Najgorzej jest gdy są na ciałku takie suche i szorstkie placki, bo wtedy dużo trzeba się namęczyć, żeby to poschodziło no i wymaga to kilku-kilkunastu dni.
 
ANIK no faktycznie znak otrzymalaś ::)

z tego co czytałam o tym mleku to wydaje się być lepsze od nutramigenu i bebilonu pepti
i napewno wyleczy Krystiana
będzie dobrze zobaczysz :)
 
ANIK78 pisze:
Może nie uwierzycie, ale ja dostałam dzisiaj wieczorem odpowiedź od Boga w sprawie karmienia i mojego zdrowia. Kiedy modliliśmy się z mężem przed kolacją, prosiłam, żeby Bóg dał nam odpowiedź, prosiłam, żeby Krystianek nie zmagał się dłużej z alergią, że ja zrezygnuję całkowicie z karmienia naturalnego jeśli taka jest wola naszego Pana, ale żeby jeśli to mleko się przyjmie, to żeby uleczyło naszego synka i żeby moje wyniki krwi się polepszyły i wyniki szpiku kostnego były pomyślne. Zmywałam po kolacji i mój mąż jak co wieczór zerwał kartkę z kalendarza, zaczął czytać i tam były takie słowa "A Jezus obróciwszy się i ujrzawszy ją, rzekł: Ufaj, córko, wiara twoja uzdrowiła cię. I od tej chwili niewiasta była uzdrowiona." (Mateusz 9,22). Niesamowite...
Anik popłakałam się dziś ja tez sie za Was pomodle. Wszystko będzie ok
 
reklama
Do góry