reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

Dzięki wielkie za info i pomoc :-)

Lecę dziś do sklepu po kleik...a 3 aventowska na szczęście mam :-)
Będziemy próbować na noc...zobaczymy jak sie przyjmie

Black jak jest napisane od 4 miesiąca lub po skończeniu 4 miesiąca to znaczy to samo...:tak: ale tak na serio....trzyma sie ktoś tak ściśle tych norm ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
a my jeszcze na samym mleczku, ja jednak zaczekam do skończenia 4 miesiąca życia, to moje pierwsze dziecko i nie mam doświadczenia w sprawach karmienie, więc od maja wzbogacamy jadłospis:-)
 
Właśnie ja też się gubię z tymi oznaczeniami na opakowaniach, słoiczkach itp :eek:
Racja, mało kto się trzyma tych zasad i wprowadza nowości wtedy kiedy sam zadecyduje, że już na to czas.
 
reklama
my też póki co tylko cyc ;-) młodej na razie wystarcza, też planuje po 5 miesiącu coś nowego wprowadzić, chyba że będzie potrzeba żeby wcześniej zacząć - póki co wychodzę z założenia, że mamy czas na nowości :tak:
 
Do góry