reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Agutek oj napewno, zamierzam spac ile wlezie , tzn.az mnie pies nie obudzi ;D ... ale jak znam mojego psa to o najpozniej 8 rano zacznie sie wiercic , krecic i mnie lapa z plaskacza czestowac ;D
 
reklama
A mnie za minimum 4 dni czeka znowu @ :(

@#$%^&*^&^%R$# nieznosze jej :-[
ale nic to, trzeba zyc dalej i zniesc te trudy, aby za 3 miesiace cieszyc sie rosnacym w brzuszku bobasem :)
 
A ja myślałam ze jutro do pracki będę musiała wstać  ::)...ale nie!!! Mam wolny weekend  ;D

Oooo...wyśpię się...

Agutek pisze:
A mnie za minimum 4 dni czeka znowu @ :(

Agutku...jak teraz cie wymęczy to za 3 m-ce da ci spokój na 9 m-cy :D...opłaca się co nie ?? ;)
 
Agutek i takie nastawienie mi sie bardzo mucios podoba :) ... te 3 miesiaca przeleca szybko a pozniej tylko sie cieszyc z brzuszka :)

Monisiu widzisz jaka mila perspektywa ..weekend , uwielbiam to slowo ;D :D
 
monika3 pisze:
Agutku...jak teraz cie wymęczy to za 3 m-ce da ci spokój na 9 m-cy  :D...opłaca się co nie ??  ;)

MoniQa pisze:
Agutek i takie nastawienie mi sie bardzo mucios podoba :) ... te 3 miesiaca przeleca szybko a pozniej tylko sie cieszyc z brzuszka :)


Dziewczyny, mam nadzieje, ze szybko mina, chociaz wydaja mi sie one wiecznoscia wiecie ???
Normalnie tak jak kiedys to byly tylko 3 miesiace, to teraz sa to az 3 miesiace. Tragedia. Mam wrazenie, ze czas sie zatrzymal, ze zrobil mi to specjalnie na zlosc :D Wiec sie tak na sile nastawiam - tylko, tylko, tylko..... ;)
 
Agutek wiem o czym mowisz... ja jak sie dowiedzialam ze kolejne starania moge zaczac za pol roku to az sie za glowe zlapalam ... pol roku to jak wiecznosc ...a tu prosze juz minelo i wcale tak dlugo nie trwalo ;D
 
Hej

pisze wam, zebyscie wiedzialy - tutaj Agutek. Zlikwidowalam konto bo kiedys tam bralam udzial w wielu watkach, ktore teraz niekoniecznie mnie interesuja a ciagle jak ktos napisal w tym watku to mi wyswietalalo. Zaczynam wiec zabawe z babyboom jeszcze raz :) Teraz czekam na maila aktywujacego ale cos sie nie moge doczekac i pewnie przyjdzie jutro, a ze jutro rano wyjezdzam to pewnie byscie sie zastanawialy co ja tu wykombinowalam. :D Jak tylko bede mogla i bede miala maial aktywujacego to do was zawitam ponownie :)

Pozdrawiam!!!
 
reklama
Dzień dobry, Babyboomowiczki :D

Ja mam dziś zajęcia, dlatego o tej porze siedzę przed kompem zamiast smacznie spać pod ciepłą kołderką ;)

Agutek - Agnezzz - aleś niespodziankę zrobiła :D Dalej będziesz "Agutkiem", czy niespodzianek ciąg dalszy?? ;) :D

To prawda, mało się ostatnio udzielam ::) Jakoś tak mało się ostatnio u mnie dzieje.. Nie staramy się, nie wpadamy - tylko praca, dom, praca - na okrągło ::) Ale czytam Was i cały czas sprawdzam, kto dołączył do grona zafasolkowanych :D

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D
 
Do góry