reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózkowy lansik

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
147
Nie wiem, jak Wy ale ja uwielbiam spacery z wózkiem, mam fisia na punkcie wózków, wkładek, śpiworków i dodatków i najchętniej kupiłabym tego milion i co spacer, to w innym. Dla mnie mamusia z wózkiem, to ikona macierzyństwa. Jak jest u Was? Jesteście wózkowe "blachary"?
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
dziewczyny które mają tutisa, lepszy ten aero, czy viva? bo się waham jeszcze. Rodzę w marcu, więc teoretycznie latem w gondoli, ten aero ma więcej siatki w budce, ale z kolei viva ma wersje całe z ekoskórki, a słyszałam, że to łatwiej czyścić i trwalsze niż tkanina.
 
a ten junoma, to ma taką "diamentową" gondolę, a jak tam jest w środku?ona jest plastikowa, czy ma otwory w dnie, i podnoszone oparcie, to się w ogóle używa? Bo na szkole mówili, żeby nie sadzać wcześniej i już sama nie wiem.
 
już poczytałam o materacach i tak, gryka jak się zamoczy, to mogą być robale, pianka lateks super hiper, ale do wózków chyba nie robią, kokos ok, i najczęsciej teraz w wózkach, ma tę zaletę, że się dopasowuje do kształtu dziecka i jest naturalny, ale też prać nie można, bo się robią zacieki i się wygina.
 
dziewczyny które mają tutisa, lepszy ten aero, czy viva? bo się waham jeszcze. Rodzę w marcu, więc teoretycznie latem w gondoli, ten aero ma więcej siatki w budce, ale z kolei viva ma wersje całe z ekoskórki, a słyszałam, że to łatwiej czyścić i trwalsze niż tkanina.
ja mam aero i bardzo go sobie chwalę, jest lekki, ciekawie zaprojektowany, latem można używać moskitierę przeciw owadom i co najważniejsze, ma termiczną gondolę, latem dzidziuś Ci sie nie przegrzeje, a zimą nie zmarznie, polecam go.
 
dziewczyny które mają tutisa, lepszy ten aero, czy viva? bo się waham jeszcze. Rodzę w marcu, więc teoretycznie latem w gondoli, ten aero ma więcej siatki w budce, ale z kolei viva ma wersje całe z ekoskórki, a słyszałam, że to łatwiej czyścić i trwalsze niż tkanina.
ja mam vivę, jak zrobi się ciut cieplej to idziemy na pierwszy spacer:) mam nadzieję, ze to nastąpi w tym tygodniu, to dam znać jak się jezdzi. A na vivę skusiłam się za namową koleżanki, która też taki ma i jest bardzo zadowolona. Ona jest straszną gadżeciarą i cieszy sie z np. kieszonki na telefon, ciekawy pomysł, ale mnie bardziej zauroczyła te lekkość gondoli. Faktycznie jest tak jak piszą producenci, robiłam test ostatnio i po porodzie mam siłę podnieść samą gondolę i gondolę wraz z Hanią, no to jest super ułatwienie dla mam
 
reklama
Do góry