reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wozki

Ja dla Igora miałam tako laret.jak ktos sie zastanawia to odradzam. O ile fakt super sie prowadził to wykonanie takie sobie. Jak maly miał 5 miesięcy musiałam go przełożyć do spacerowki bo gondola byla strasznie wazka. Spacerowka za to to byla porażka - bardzo niestabilna. Sprzedałam go jak Igi miał troche ponad rok i kupiłam baby jogger City mini. To byl mój najlepszy wybór. Za to teraz nie wiem co wybrac. Na pewno chce wózek 2w1 bo BJCM po śniegu może sie ciężko prowadzić. Rozważam mutsy 4rider, x landera albo jego. Tylko ze nic mi nie odpowiada tak w 100%. Gdyby były możliwość finansowe to bym ze 3 wózki kupila każdy do czegos innego
 
reklama
Olka 87, loveboiled szukacie podwojnego ? ja polecam Britax b dual , nie wiem ile w pl kosztuje, ale ja tu kupiłamhttp://www.pramworld.co.uk/catalogsearch/result/?q=britax+bdual
ale nie ma tego koloru co ja mam nie wiem czemu, wczoraj chyba był... w każdym razie za 1000 zl wyszedł mnie wozek z dwoma siedzeniami i do tego dokupila fotelik za 500 zl i baze do auta za 250...czyli 1750 aa i do tego adapter żeby fotelik mogl być na dole (do góry daja adaptery od razu) i 250 zl ten adapter...czyli 2000 wyszlo mnie za wszystko - ale uważam ze to nie dużo jak na taki wozek :). jeszcze może gondolke dokupię ale nie wiem bo ja i tak więcej w foteliku będę wozic wiec chyba po prostu śpiworek cieply wystarczy :)
uf ciesze się ze kupiłam bo już go nie ma ;/
ten wozek jest super, dwoje dzieci może lezec, co jest dla mnie mega ważne, budki się otwierają zamykają po cichu (miałam wozek w której prostowanie budki strzelalo... fotelik odczepiasz i przyczepiasz jedna reka ! wiec super przy dwojce - w poprzednim wozku musiałam uzyc dwóch rak i kolana ;/ można uzywac jako pojedynczy i tez ladnie wygląda, ma duzy kosz na zakupy do którego masz zamki z bokow i z przodu :) folia p.deszczowa w zestawie, adapter do podniesienia budki w gornym siedzeniu jak dziecko wysokie :)
dobra bo reklamuje. ale jakbys miała pytania to dawaj :D a i ma błotniki wiec dziecko na dole palcow nie wkręci w kola :)
 
Ostatnia edycja:
ja przy synku miałam RIKO alpina sport 3w1, zależało mi na pompowanych koła i ma dużej godnoli bo synek z końca wcześnia i zime chciał przetrzymac w godnoli wiec w sumie pół roku, jest średniej wagi ale tak to jest jak sa pompowane koła, także na pewno bede z niego i teraz korzystać, a jak synek skończył połtora roku czyli po drugiej zimie to dokupiliśmy jeszcze spacerówkę maclarena i korzystamy jeszcze na dłuzesze wypady także wydatki i trudny wybór tym razem mnie ominie i się ciesze bo pamietam ze miałam wtedy melik totalny w głowie
 
Akuku wózek jest świetny ale wydaje mi się, że dla dzieci rok po roku. Przy dwóch noworodkach ciężko mi sobie wyobrazić takie ustawienie. Będę szukać jeden koło drugiego żeby do dwójki mieć taki sam dostęp. Poza tym u mnie tylko lesne ,blotniste drogi więc muszę mieć koła terenowe :-D
Ale cena jest naprawdę super. Pewnie w polsce drożej.
 
Olka a no tak. No to tylko powiem z doswiadczenia zeby byly 4 kola. Mi sie podoba bugaboo donkey ;) albo first wheels ale on ma male kolka z przodu. Ten donkey to idealny na takie tereny ale drogi znowu.
 
O 4 pompowane koła to u mnie podstawa. Będzie problem ale uda się coś fajnego znaleźć. Widziałam ostatnio x- landera twin ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy można do niego wpiąć foteliki maxi- cosi. No i miękkie gondole wkładane w spacerówke też mnie przerażają.

Trochę wymagań mam, na szczęście po córce już wiem co się nie sprawdzi :-D
 
Ja tez bym wolała osobno gondole bo we wcześniejszej synek tylko 4 miesiące jeździł taka mała była i przerobilismy na spacerowke, w końcu i tak wózek sprzedalismy mieliśmy graco symbio b no i nie polecam
 
reklama
A moze cos takiego dla starszego dziecka, nasz będzie miał 2 latka i 3 miesiace.
 

Załączniki

  • 1421234998793.jpg
    1421234998793.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 101
Do góry