reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

reklama
Piękny wózek taki ładny kolor :) faktycznie widać ze pojemny, jaka spora ta gondola .. w sumie ja tez szukałam czegoś co bedzie miało gondole tylko dlatego ze zima nadejdzie dosyć szybko i zeby jakoś ja przetrwać :)
 
Lilija będziesz z niego bardzo zadowolona. Moja córka wrzesniowa jeździła w gondoli jeszcze w maju-czerwcu. Później zaczęła z niego wychodzić i zmieniliśmy na spacerówke. Ale do lasu i na bezdroża nie ma lepszego wózka. Fajnie, że masz fotelik do niego bo tego mi bardzo brakowało.

Dla bliźniaków wybór wózków to tragedia. Narazie padło na tako duo jumper. Ale to się jeszcze może zmienić. Dojdzie do tego, że mąż kupi wózek jak ja będę w szpitalu rodzic :-D
 
Lilija super wozek. Ja sobie moj bardzo chwale wlasnie ze wzgledu na duza gondole;-) bedziesz zachwycona zobaczysz:-D Hanka ma 9 mc a my nadal w gondoli wiec to duzy plus. Tyle ze ja kola mam duzo wieksze ...
 
Dzięki dziewczyny :))_ Super jest to,że w gondoli można podnieść oparcie więc jak dziecko bedzie odrobinkę wieksze to można mu pokazać kawałek świata :)
 
reklama
Do góry