reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wózki

Mam już wózeczek ,później zrobię zdjęcia ,bo wczoraj aparat siadł ,jak zwykle jak chce zrobić zdjęcia to zawsze siada:-D :-D ,ale był już przetestowany na 4 kilometrach i jest super:-)
 
reklama
181167682
 
My kupiliśmy parasolke.Bo spacerówke mamy ale jak jade gdzieś do duzego sklepu to ona jest bardzo cięzka .Więc zdecydowałam się na takie małe drobne 4,5 kg;-) A nasza spacerówka bedzie nam służyć na dlugie spacery no i napewno przez zime sie przyda.Tylko szkoda ze ona taka ciężka.Jednak za jej duze koła jestem producentowi wdzięczna:tak:
 
Rzeczywiście Wiolu ładny wózeczek.My będziemy się starali oszczędzać jak narazie nową parasolke no bo szkoda mi mojego traxa chociaż cieżki no to fajnie jeździ.Na parasolke niestety musze czekac do 6 tyg bo zamówiłam z allegro i ma przejechać z Ameryki niestety drogą morską:-( dlatego to tak długo trwa.
 
Ale sliczne te wasze wozeczki!!! Kaju i Wiolu mysle, ze zrobilyscie dobre zakupy!!!
My juz mamy Quinny w domu od czwartku!!! Jak juz wspominalam to bedzie wozek na razie do auta bo na same spacery to mojemu Mutsy nie mam nic do zarzucenia!!! Z Quinny jestem tez zadowolona i Allankowi sie podoba!!! On i tak sobie nic z poreczy nie robi bo bawi sie zabawkami, ktore mu przypinam do wozka!!!
 
Śliczne te Wasze wózeczki!!!I jakie dobrane-rżowiy dla małej damy na i Oskarkowy ma odpowiednie-męskie kolory...

Agatko,pokaż nam swój!

A ja znowu proszę o małą pomoc...Mianowicie mam taki dylemat-kupilśmy tę trzykołową spacerówkę-super się sprawdz na tych naszych uliczkach i łatwo jązłożyć i schować do auta ale...ona też sporo miejsca zajmuje-nie tyle co ten trójfunkcyjny ale jednak...I ta sobie myślę,żę jakbyśmy jechali gdzieś na dłużej czyli duuuuuży bagaż by wchodził w grę to kiepsko byłoby z miejscem...I teraz nie wiem czy kypować jeszcze taką typową parasolkę czy raczej może wieżć wózek ten co mamy jakoś przed przednim siedzeniem czy na relingach od nart???Co byście zrobiły???
 
Wiolu wozeczek super my mamy identyczny tylko rozni sie kolorkiem...ale nie ma co furka pierwsza klasa
 

Załączniki

  • wozio.jpg
    wozio.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 30
  • 3.04.07 (5).jpg
    3.04.07 (5).jpg
    56,7 KB · Wyświetleń: 26
Kociu ja właśnie z tych powodów co piszesz kupiłam parasolke.;-) I bardziej sie przyznam ze nie patrzyłam na bajery tylko na proste składanie i wage.
 
reklama
my też kupiliśmy parasolkę właśnie ze względu na wyjazdy-bez bajerów ale małą po złożeniu, sprawdziła się już na wyjeździe, kupiliśmy za małe pieniądze w supermarkecie
 
Do góry