reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Xmam a Ty jak w końcu z tym wózkiem?

No mój czeka na mnie żebym go odebrała,nowy Bebetto Torino,podoba mi się bardzo,ale miałąm kryzys,im częściej patrzyłąm na niego w necie tym mniej mi się podobał :rofl2: Ale już jest i tak zostanie :tak: To ten Wózek wielofunkcyjny Bebetto Torino 2015 (spacerówka + gondola+ fotelik Mars+ adapter) GRATIS KURIER [id20568] - 1649 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep
 
reklama
Bardzo ładny jest. Ja też miałam kryzys dlatego dopytuje bo ja też nie zmieniłam zdania i mam ten co zamówiłam.
Mój jest granatowo biały a ostatnio zaczęły mi się podobać te szare. No i wydaje mi się ogromny. Strasznie wysoki i długi, nie wiem czy ja będę widziała gdzie idę ;p W sklepie wydawał się mniejszy. No nic. Kupiłam taki (a właściwie rodzice dali kasę), tani nie był więc teraz muszę już tylko zachwalać :D Także tego, myślę że lepiej wybrać nie mogliśmy ;]
 
Ha dzwonili ze sklepu wózek w poniedziałek do odbioru :) i jeszcze udało mi się zmienić foteliki. Bierzemy jednak maxi cosi Cabrio. Widziałam ostatnio w szpitalu te be safe z maluchem i bardzo mi się nie podobało jak w nich dziecko leży. Będziemy musieli tylko 250zł dopłacić no i kolor będzie szary pasujący do wózka. Chyba już ja kolejna wzięłam szare mc ;)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Bardzo ładny jest. Ja też miałam kryzys dlatego dopytuje bo ja też nie zmieniłam zdania i mam ten co zamówiłam.
Mój jest granatowo biały a ostatnio zaczęły mi się podobać te szare. No i wydaje mi się ogromny. Strasznie wysoki i długi, nie wiem czy ja będę widziała gdzie idę ;p W sklepie wydawał się mniejszy. No nic. Kupiłam taki (a właściwie rodzice dali kasę), tani nie był więc teraz muszę już tylko zachwalać :D Także tego, myślę że lepiej wybrać nie mogliśmy ;]


No właśnie ja też napatrzyłąm się że wszyscy teraz szare i dlatego kryzys miałam,ale doszłam do wniosku że mój będzie jedyny w swoim rodzaju :tak::-) jeszcze u siebie w mieście nie widziałam takiego :-)
 
Nie martw się xmam, mój też nie szary tylko czarno-czerwony (czerwień taka jebu twoju mać- na zdjęciach wydawała się mniej intensywna).
 
Widzę że kryzysy wozkowe :-) ja od tygodnia mam wózek i próbuje się przekonać do koloru... W sklepie i przed sklepem piękny szaro turkusowy, cudeńko. Postawiliśmy go w domu wieczorem zapalamy światło iiii? Turkus zmienił się w niebieski, ze trzy dni chodzilam wściekła... Jednak nadal sprawdzam i w świetle dziennym jest turkusowy. Nie wiem co to za kolor że aż tak reaguje na barwę światła :p w każdym bądź razie i tak zostanie bo ma wszystko co chcieliśmy a pozostałe kolory są tragiczne. Przecież spacerować będę w dzień a wtedy jest taki jak trzeba haha :p
 
Wiecie co... Ja teraz też żałuję, że nie wzięłam szarego. I w ogóle mogłam jednak wziąć inny...

To chyba naturalne zjawisko. :-)
 
Dziewczyny jednak nam się odmieniło i będzie 2w1, najwyżej latem zepchniemy i kupimy spacerówkę.

Możecie mi coś powiedzieć o quinny mood ? Jeździła któraś ? Jak składanie, rozkładanie, teren ?

Chyba, że coś mi polecicie jeszcze fajnego :-)
 
Dziewczyny jednak nam się odmieniło i będzie 2w1, najwyżej latem zepchniemy i kupimy spacerówkę.

Możecie mi coś powiedzieć o quinny mood ? Jeździła któraś ? Jak składanie, rozkładanie, teren ?

Chyba, że coś mi polecicie jeszcze fajnego :-)

Od quinny mood bardziej podoba mi się mima xari [emoji6] Świetne też są wózki stokke, jeśli Cię stać. Ja pożałowałam... [emoji6]
 
reklama
Dbdg- jeździłam xari - lepiej niż stokke się prowadzi ale jest mini spaceròwka, max do roku przy dużym dziecku. Stokke chwiejny jak dla mnie....aczkolwiek desingersko i ieden i drugi są spokko ;)
 
Do góry