reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-spacerówki

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

  • <4 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • 4-6 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 6-9 miesięcy

    Głosów: 9 23,1%
  • 9-12 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 12-18 miesięcy

    Głosów: 12 30,8%
  • 18-24 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • >24 miesiące

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    39
Jak jest ciepło to można szybko przełożyć dziecko do spacerówki, pod warunkiem, że będzie w pozycji pół leżącej.
Ja musiałam synka przekładać do spacerówki w środku zimy, jak miał 4 m-ce, bo szybko wyrósl.
Taką malutką gondolę mamy, niestety.
 
reklama
4 miesiące to chyba troche mało.. chociaz to zależy od spacerówki. ja mam kubełkowe siedzonko i w takim jeszcze całkiem wygodnie maluszkowi jest, ale jak ma tylko takie rozkładane oparcie to z doświadczenia wiem, że takie maleństwo zjeżdza strasznie z tego oparcia. Chyba będzie jej narazie lepiej w gondoli:)
 
duzo dzieci jeszce nie siedzacych moich znajomych czy z rodziny wlasnie w takim wieku przenioslo sie do spacerowki..ze wzgledow taich ze sie nie miescily w gondolach..
nasz ma 4 i pol m-ca i tez mysle ze jeszcze z dwa/trzy tyg i niestety tez zmienimy na spacerowke...bo juz w gondoli ma ugete nozki...
wazne chyba zeby go nei sadzac calkiem do pionu...
 
ja swoją córeczkę przeniosłam do spacerówki jakiś miesiąc temu, bo w gondoli było ciasno. zresztą w gondoli nie chciała jeździć , płakała. a teraz wprost przeciwnie! widzi świat ,rozgląda się a gdy jest już zmęczona zasypia.spacery stały się przyjemnością!
myślę, że spokojnie możesz przenieść swoją pociechę do spacerówki. tylko dobrze dzieciaczka w pasy pozapinaj i śmiało możecie ruszać podbijać świat.

powodzenia :)!
 
My przenieśliśmy małą do spacerówki jak miała niecałe 5 miesięcy. Tak jak dziewczyny piszą, ważne żeby dziecko nie siedziało za wcześnie w pionie ;-)
 
Julka w gondoli jeździła 7,5 mca, jest drobna i się mieściła tak długo. Poa tym nasza gondola ma regulowane oparcie i Julka siediała a raczej bardziej pół siedziała. Zanaczam że mała sama siedzi od 6 mca więc mogłam ją wczesniej przesadzić do spacerówki ale wolałam żeby zimę i wczesną wiosnę przejeździła w gondoli skoro się mieści. Ogólnie gondole są do konca 6 mca, spacerowki od 7 jak dziecko już siedzi. Jeśli spacerówka jest rozkładana na płasko to czemu nie, można w niej położyć 4 mczne dziecko byle nie sadzać !
 
Ja też się zastanawiam nad układaniem córeńki w spacerówce na półleżąco, bo niewiele już śpi na spacerku, ale wciąż się boję że będzie jej niewygodnie i wciąż odkładam to z dnia na dzień :)
 
reklama
Do góry