reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki i inne...

Aneczka...ja wiem ze ty masz racje i ja tez tak mysle. moze zle cie zrozumialam na poczatku. ja tez uwazam ze trzeba myslec optymistycznie, choc wiem ze zdarzaja sie straszne sytuacje. mi chodzilo tylko, ze trzeba uwazac na siebie, a zakupy niech kazdy robi wtedy kiedy chce. niestety znajac zycie, wczesniej czy pozniej zadna sie nie pprzepusci aby czegos nie kupic:tak:
 
reklama
Witam.
Ja rónież rozglądam się za różnymi akcesoriami, jeśli chodzi o wózek t ten bardzo mi sie podoba :

SUPER WÓZKI ANMAR - model LEON-super GRATISY!!! (210612427) - Aukcje internetowe Allegro
Untitled Document

weszliśmy kiedyś z męzem "przypadkowo" ;) do sklepu z rzeczami dla dzieci i rozgladaliśmy się za wózkami przeslicznymi. Pani w sklepie powiedziała ze przede wszytkim musimy zwrócić uwagę na koła czy są dmuchane i czy są duże ( bo im większe tym lepiej pokonuje się przeszkody ) a także na wagę wózka ( jeśli ktoś mieszka wysoko powinien się rozglądać za wózkiem jak najlżejszym). Mówiła rownież o materiale, wentylacji, łatwości składania, zszyciu i .....5 % zniżce ;)

Mam do Was pytanie Grudniowe mamy, kiedy wybieracie się na zakupy ? Te pierwsze większe konkretniejsze ?

pozdrawiam
 
no cóż ja Ci nie pomogę bo Staś już od dobrych paru miesięcy nie jeździ w wózku tak więc wystarczy mi noramalny wózek po nim:tak:
 
Ja powiem szczerze ,ze nie mam bladego pojecia co zrobic i co kupic:-:)zawstydzona/y:.Nie stac mnie napewno na wozek podwojny.Mam cicha nadzieje,ze Witek w zimie bedzie jezdzil na sankach a na wiosne moze juz nie bedzie w wozeczku jezdzil bo on jest naprawde baaaardzo zywy i szybko sie nudzi jak siedzi w miejscu;-)
 
Aneczka...mnie tez na razie nie stac na taki wozek...zobaczymy jak bedzie lato przyszle to moze jak cos zaoszczedze to kupimy taki, a tak zostaje Nonki gleboki wozek dla malenstwa a my kupilsmy spacerowke dla Ninki...i tak musi byc, bo innej rady nie ma
 
ja prawde mowiac narazie nie rozglądam sie za wozkiem łozeczkiem itp.

mysle ze jest jeszcze sporo czasu, ale na pewno bede brała pod uwage wagę wózka bo dla damiana kupiłam wózek super wypasiony i wogole naj...ale nie wziełam wtedy pod uwage ze jest on tak ciezki ze wniesienie go na 3 pietro bedzie sie wiazało z "wypluciem płuc"

teraz mieszkam wprawdzie na 1 pietrze ale mimo to nie kupię juz tak ciezkiego wózka.

a i bardzo fajna sprawą jest przekłądana rączka tzn jak dziecko jest juz starsze i potrafi siedziec mozna przełozyc rączke by siedziało przodem w kierunku jazdy.
widac wtedy jak bardzo zainterewsowane jest wszystkim co znajduje sie wokół;-)
 
reklama
vika my wybierając wózek też właśnie patrzymy na jego wagę :) i funkcjonalność
jak na razie najbardziej podoba nam się ten ten model co na fotce
ma w sobie chyba wszystko co powinien mieć :)
 
Do góry