reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek dla "wiejskiej mamy"

ja ostatnio u mojej babci znalazlam taki wozek w ktorym jeszcze ja jezdzilam za malucha, wozeczek na paseczkach jak mieciuko chodzi, i z ciekawosci poszperalam w necie, sa takie odrestaurowane, alei tak bym takiego nie kupila wole swoja mure :)
nie ma to jak Mura :) no takie wozeczki pewnie bardziej cieszą oko niż nadaja sie do jazdy... jak bylam dzieckiem juz troche starszym to bawilam sie swoimi dawnymi wozkami, wozilam w nich lalki albo koty :D a mura to bardzo dobry wozeczek, zreszta tak samo jak elea, bardzo dobra jakosc :)
 
reklama
wiec wozeczki juz przetestowane porzadnie :) Rijana a Ty swoja pocieche juz wozisz w spacerowce czy w gondoli? moj maluch juz w spacerowce a jaki zadowolony ze wiecej swiata moze zobaczyc :)
 
Witajcie,

Przeczytałam wszystkie powyższe wpisy i nadal mam dylemat co do zakupu wózka. Przede wszystkim liczy się dla mnie komfort i bezpieczeństwo maluszka. Mieszkam na wsi, w połowie dość stromej góry,w pobliżu domu nie ma asfaltu ale za to jest las, rzeka z piaskową plażą, górki i pagórki i ogólnie ciężko jest chodzić pieszo a co dopiero z wózkiem :/ Chciałabym taki wózek aby mojemu maleństwu nie przeszkadzały turbulencje podczas spaceru i żeby łatwo się go prowadziło. Maluszek ma się urodzić na przełomie czerwca a lipca więc podejrzewam, że długo będzie jeździł w gondoli. Wózek powinien być raczej 3 w 1, bo nie mam zamiaru przechodzić tego co teraz kupując spacerówkę ;) Powinien też zajmować mało miejsca w bagażniku bo ten jest niestety mały. Poradźcie mi drogie mamusie jaki wózek byłby dla mnie dobry, czy w ogóle jest taki spełniający moje kryteria :p
Pozdrawiam :)
 
fajny jest wózek Jane Crosswalk, nie wiem czy widziałas ten model. Fajna szeroka gondola więc maluch będzie miał dużo miejsca, no ale najlepsze wraznie na mnie zrobiły koła. Idealne w każdym terenie
 
albo mozna tez sprawdzic wozki z Quinny- sa swietne jakosciowo, a do tego maja nowoczesny design, ktory na pewno wielu rodzicom wpadnie w oko :)
 
reklama
Do góry