reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Nie wiem czy się nie mylę ale chyba u was w UK to generalnie tańsze są wózki? (mówię o cenie firmowych oczywiście, nie o jakiejś chińszczyźnie, chociaż firmowe w sumie ostatnio tez sa najczesciej made in china hihi - no ale wiadomo o co chodzi...)
 
reklama
Witam :-) Muszę się pochwalić, wczoraj z Mężem kupiliśmy 2 koszyczki do spania dla Maleństwa na początek :) Nie mogliśmy się zdecydować więc mamy 2, jeden z nich miałam sprzedać ale coś czuję że zostaną dwa bo dalej nie wiem który piękniejszy :-D i love my bear moses basket on eBay, also, Moses Baskets, Nursery Decoration Furniture, Baby (end time 25-Mar-09 17:33:51 GMT) dodam, że kupiliśmy je w UK, w Polsce nadal oferta jest mała, zresztą to zabawka na ok 4 miesiące MOTHERCARE pink flower moses basket/stand + sheets L@@K on eBay, also, Moses Baskets, Nursery Decoration Furniture, Baby (end time 25-Mar-09 17:40:38 GMT) Codziennie czytam forum i przygotowuje się do zakupu wózka :) Myślę o tym: Bebe Confort HIGH TREK 3w1 +Gratis Baza+Śpiw+Torb (585447563) - Aukcje internetowe Allegro nosidełko z tego kompletu to na pewno jest najbezpieczniejsze, ma dodatkowo obudowę która dodatkowo chroni, cudów nie zdziała ale chcemy dać Maluchowi maximum bezpieczeństwa jakie możemy :happy: Hihi
Gorąco pozdrawiam Maluszki i ich Mamy :-)
 
ja przy pierwszej córce miałam pożyczoną drewnianą małą kołyske,ale nie po to zeby sie bujała tylko,żeby stała koło naszego łózka,a łóżeczka miałam w drugim pokoju tam mała spała w ciągu dnia,a w nocy koło mnie,bo niechciałam jej przyzwyczajać do spania ze mna tym bardziej,że mamy ciasne łóżko,ale to napewno przed porodem zmienimy
 
Cena wózka jest wysoka,dlatego myślę nad zakupem używanego, jedynie nosidełko nowe - dla bezpieczeństwa. Zdecydowaliśmy się na kosz, ze względu na brak miejsca w pokoju, na początku Maleństwo będzie z nami, później w pokoju obok, jak wstawimy łóżeczko do tego to nie będzie miejsca, żeby przejsć swobodnie:no: Wypełnienie koszyczków mam w innych kolorach - jeden żółto seledynowy, drugi fioletowo zółty,do tego mam jeszcze komplet na zmiane koloru seledynowo bialy z kubusiem puchatkiem :-) łatwo się to ściąga, pierze,można zmieniać kolorki ;-) a co do zbierania kurzu to jest wszechobecny po chwili, szczególnie przy panelach. No nic będziemy często prac wszystkie elementy:-D
 
DiamondMum ja nie twierdze,ze to nie jest wygodne czy potrzebne bo to zalęży od naszych warunków w domku,one są śliczne tylko ja osobiście uważam to za zbędne,teraz bede miala tylko łózeczko bo nie mam juz na to warunków takich jak przy pierwszym dziecku choc powiem szczerze bardziej cos mniejszego by mi sie zmieściło niż to łóżeczko,ale i ono w końcu bedzie potrzebne wiec lepiej od razu w nim,żeby spało
 
reklama
Narazie jeszcze w nim dzidzi nie wozilam ale po rozlozeniu powiem szczerze ze wyglada lepiej niz na fotkach... ponadto wlasnie cena jest przystepna i co jest wazne po zlozeniu miesci sie w bagazniku auta :-D
 
Do góry