reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Ja to mam taka sytuacje że mąż z teściową uparli sie kupić wózek dopiero po porodzie, mam tylko wybrać kolor i marke a oni do sklepu wybiorą sie jak ja będę w szpitalu, niby mi to nie przeszkadza ale co zrobie jak kupią coś co nie bedzie mi sie podobać aż sie boje:-(
i maja racje po co ci wózek wczesniej,po porodzie bedzie w sam raz,a wcześniej pooglądaj zastanów sie i dasz im namiary
 
reklama
a mnie omija przyjemność kupowania - i dobrze i źle zarazem :) dobrze no bo ekonomicznie i czasu na to nie za wiele jak się pracuje i ma łobuza na głowie a źle - bo mimo wszystko to przyjemność :) przynajmniej dla mnie, no parę rzeczy kupie - typu jakaś butelka, smoczek , akcesoria poporodowe no ale to drobiazgi, jesli będzie drugi synuś to naprawdę wszystko mamy i bez sensu cokolwiek kupować...
 
w razie obawy pokaż mężowi model na necie albo wydrukuj zdjęcie i będzie wszystko jasne :tak::-D
ja jestem zdania, że wózek wybieram ja i mój mąż, w końcu to my będziemy nim najwięcej jeździć i nikt nie będzie nam wchodził w paradę :crazy::-D
 
Ja tam choć kocham moją teściową, to jednak nie zgodziłabym się żeby kupowała mi wózek, a już na pewno żeby zmieniała moja koncepcję :angry:
Sami zdecydujemy, jaki wózek i kiedy go kupimy :-)
 
dzieki dziewczyny za rady:-) toże nie bedzie mnie przy zakupie to jeszcze ok ale jak wybiore z mężem wózek a oni kupią inny to go poprostu wymienie ale mam nadzieje ,że tak nie bedzie:-)
 
Tak zgadzam się ,wózek powinni kupować rodzice,bo to oni będą go używać.
Ja mam kochaną teściową,odłożyła dla mnie pieniążki na zzo ,gdyby było potrzebne...:happy:
 
dziewczyny, ja nie mam pomysłu co do wozka, patrzę na wasze, ale tu yakich chyba nie ma. Za to na topie wszystkie Quinny , a jak widze w nich starsze dzieci to mnie złośc bierze, bo takie ścisnietę. Pewnie się nadaja do 1roku i tyle, ale nie wiem.Jeszcze na liscie są Maclaren i Graco. To będzie trudna decyzja. Pewnie z autem byłoby łatwiej.
 
Hmmm, zadam dziwne pytanie może, ale czy dla dziecka urodzonego w sierpniu warto w ogóle kupować gondolkę? są wózki bez gondolki (tzn ze spacerówką + fotelik) i prawdę mówiąc zastanawiałam się nad taką opcją. Co o tym myślicie?

no ja myślę że właśnie z grubsza calą zimę w gondolce będzie - wygodnie, ciepło a przede wszystkim zdrowo - taki maluszek powinien jeździć jak najbardziej na płasko dla zdrowego kręgosłupa
 
reklama
dziewczyny, ja nie mam pomysłu co do wozka, patrzę na wasze, ale tu yakich chyba nie ma. Za to na topie wszystkie Quinny , a jak widze w nich starsze dzieci to mnie złośc bierze, bo takie ścisnietę. Pewnie się nadaja do 1roku i tyle, ale nie wiem.Jeszcze na liscie są Maclaren i Graco. To będzie trudna decyzja. Pewnie z autem byłoby łatwiej.

mam ten sam problem miranda, jak dla mnie quinny odpada, a potrzebowac bede cos na duzych pompowanych kolach bo lubimy na dlugie spacerki chodzic. A taszczenie wozka z Polski raczej odpada :-( no chyba ze cos zamowie przez internet z dostawa do domu :-)
 
Do góry