reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

Kakakarolina- jezeli u was problem z waga 8650 to ja to powinnam sie pociac bo moja to wazy moze z 8kg moze kilka deko wiecej ale zeby ja utuczyc to chyba hamburgery musialabym w nia wciskac hehe (czego oczywiscie nie zrobie :D)
 
reklama
U nas gorączka była gdy szły jej dolne i górne jedynki. Teraz przebiły się jej dwie dolne dwójki na raz i wszystko było oki. I teraz jak ją kładłam spać to widziałam, że obie górne dwójki na dniach też się przebiją. No, oby tak samo było jak z dolnymi bez żadnych skutków ubocznych, byłoby super;-)
 
Asieńka nie martw się, skoro Ania jest wesoła i nie choruje to czym tu się przejmować? I powiem szczerze, że nie wiem jak można "tuczyć" dziecko. Dawać dwa obiadki? :p Szymon nawet jednego nie zje w całości, a waży prawie 12kg. No chyba, że tak jak pisze lysa- hamburgery :p
 
My po wizycie, mam dla was ciekawostkę.....

od 6 do 12 doby po szczepieniu na odrę, świnkę i różyczkę, bardzo często występuje właśnie gorączka i to jest normalne.
Do tego często wysypka.Często też któraś z tych chorób się uaktywnia.

Igor się idealnie wpasował bo dotał to na 7 dobę.
Także bez nerwów tylko zbijamy gorączkę i wszystko zejdzie.
 
reklama
Asieńka nie martw się, skoro Ania jest wesoła i nie choruje to czym tu się przejmować? I powiem szczerze, że nie wiem jak można "tuczyć" dziecko. Dawać dwa obiadki? :p Szymon nawet jednego nie zje w całości, a waży prawie 12kg. No chyba, że tak jak pisze lysa- hamburgery :p

Ona zjada dwa:-D:-D:-D i co??? Je dużo kasz i makaronów i też nic, taka jej uroda widocznie.

My po wizycie, mam dla was ciekawostkę.....

od 6 do 12 doby po szczepieniu na odrę, świnkę i różyczkę, bardzo często występuje właśnie gorączka i to jest normalne.
Do tego często wysypka.Często też któraś z tych chorób się uaktywnia.

Igor się idealnie wpasował bo dotał to na 7 dobę.
Także bez nerwów tylko zbijamy gorączkę i wszystko zejdzie.

Dobrze wiedzieć, bo my jutro jedziemy, czyli jakby coś w następnym tygodniu może być
 
Do góry