reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
Młoda od paru dni drapie się w główkę, ale nie ma żadnej wysypki, ugryzienia, nic.. Macie pomysł, co to może być? Może od potu albo włosy jej przeszkadzają..


Natalka też tak robi, szczególnie jak jest śpiąca.
Ostatnio doszło jeszcze ciąganie się za włosy...
 
Nie możemy spać, Natasia co chwilę zrywa się z płaczem. Już nie wiem od czego. W pokoju jest 24 C, jak było 30 to spała idealnie, a teraz... Szkoda mi jej. Biedactwo moje... Ostatnio mocno się uderzyła w główkę przy próbie wstawania... może to przez to?
Wasze Szkrabki też tak mają?
 
Mój też sie budzi i pije wode. Wypija nawet 3 kubeczki w ciągu nocy.

Jednak nie ominoł mnie lekarz ,byłam dzisiaj z małym. Ma straszne zatwardzenia. Jak jestem w Wawie to ma zatwardzenia a jak pojechalismy na urlop na wieś to było oki myślałam ,że tak zostanie niestety wróciłam do domu i znowu zaparcia. Lekarka powiedziała ,że może przez wode,ale ja mu i tak w Wawie nie daje z kranu tylko kupuje butelkową. Mały ma tam ranki i leci mu krew. Zapisała Lactulosum i okłady z rumianku. Mówiła też ,że może dziedziczne. Męża brat ma córeczki i one też mają takie problemy. No nic minimum tydzień mam dawac lekarstwo, a jak dalej bedą to mam zapisac małego do gastrologa.
 
Zaparcia to strasznie niefajna sprawa..Wyobrażam sobie, jak Kacperek musi się męczyć. Nina, kiedy robi trochę twardszą kupę, mocno stęka i cała czerwona się robi. Dorosłemu łatwiej-jakieś tabletki łyknie i po sprawie..Oby te lekarstwa mu pomogły :tak:

Młoda przestała się drapać, czyli to nic poważnego :p A ja już sobie jakąś tajemniczą chorobę wymyśliłam, hehe :-D Mam to po mamie, ona panikuje z byle powodu.. Zwykle się powstrzymuję, nie wiem, co mi strzeliło do łba :-D
 
Już wiem co oznaczały wczorajsze nocne płacze. Dziś doszedł kolejny objaw : kompletny protest przy butli, więc i jest przyczyna - Natasia znowu ząbkuje :-( Aż mnie trzęsie na samą myśl co nas jeszcze czeka. Przy pierwszych ząbkach to była masakra.
Współczuję Kacperkowi. Musi strasznie bidulka boleć... Tasi też się parę razy zdarzyły po marchewce, ale nie takie silne.
 
Ewa87- ja stosowalam Lactulosum jak Asia byla bardzo malutka, pomoglo i to szybko zycze tego samego, u nas przyczyna byly herbatki, od tamtego czasu pije tylko wode i odpukac jest wszystko ok:tak:
 
reklama
Wczoraj była u nas lekarka i zrobiła nam bilans roczniaka. Ogólnie wszystko jest ok, rozwój prawidłowy, postawa dobra, nóżki ustawiane prosto (uff tu się bałam czy dobrze chodzi) tylko ta waga 8650 i nie chciało być więcej. Więc dalej mamy przykaz tuczyć.:)
 
Do góry