reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

cosiek gratulacje !! i kciuki za wyniki :)
ja dzis mialam usg ale trwalo chyba pol minuty, widzialam jedynie/az ze serduszko bije, rasie w buzi i chyba spal kropek bo az mu glowka opadla tak smiesznie ;) no nie mam zdjecia i w sumie nic nie wiem, nawet ile cm ani nic... ale najwazniejsze ze widzialam i maluch wygladal na calego :)
 
reklama
Ja po badaniach prenatalnych, mój mąż miał okazję zobaczyć pierwszy raz co tam nabroił
laugh.gif
wink2.gif
, wyniki dopiero za dwa tygodnie więc musimy uzbroić się w cierpliwość

P.S. Widok cudowny, nasze dzieciątko sobie we mnie żyje, rusza się, całe badanie miało zgięte nóżki, a najbardziej to podobał mi się widok buźki i noska, widziałam duże podobieństwo do Pawła
wink2.gif
. Już tyle razy miałam robione usg i w tej ciąży i z Pawłem, ale emocje za każdym razem są jakby to było pierwsze usg.

I w każdej z nas pomieszkuje sobie taka kruszynka :-) Ah jak pięknie
 
szyszynia mialam 16 maja i po tygodniu porownanie z wynikami krwi i wszystko tam dobrze, wlasnie tamten lekarz powiedzial ze to 70% chlopak... a Ty robilas?? bo ten sam ma mi prywatnie polowkowe robic :/ bo ona nie robi ...
tak mysle ze musze sobie jeszcze do innego prywatnego lekarza gdzies podjechac, co nfz to nfz jednak :(
 
reklama
Do góry