reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Oregano gdzie ta jednostka jak mi nie wyjdzie dziewucha teraz to męża do waszego " sanatorium " wysle ;P
 
reklama
Jezusieeee mi też się marzy dziewczynka:/ Boję się, że się za bardzo nastawiam i będę potem ryczała. Dzisiaj oglądałam takie pięne rzeczy i same sukieneczki....jakieee cudowne. A poza tym chciałabym pokazać jednej koleżance, że nie jest wszechwiedząca, ona mi na złość oznajmiła, że czuje, że mnie będzie chłopak...grrrr;-)a wiedziała, że chciałabym córę.
 
mi mąż właśnie powiedział, że w jednostce gdzie pracuje od ostatniego roku nie uroził się ani jeden chłopiec, same dziewczynki. Stacja przy której pracują wytwarza jakieś promieniowanie.
Mam nadzieje, że uda nam się mieć jeszcze chłopczyka


Stacja radiolokacyjna - najłatwiejszy sposób na dziewczynkę. :-D W Polsce wschodniej gdzie najwięcej takich stacji w jednostkach zazwyczaj żołnierze mają córeczki, ale nie na każdego to działa. Nasi znajomi mają 3 synów, a ojciec pracuje na nasłuchu przy takiej stacji :-D
 
Paulettta ja przy drugim synu nie plakalam jak sie dowiedziałam a Tez chcialm core , ale teraz będzie ryk ! O raju będzie ... Albo ze szczęścia albo rozpaczy ze największe marzenie wlasnie leglo w gruzach bo raczej na 4 dzidzie sie nie zdecyduje :(
 
Oj i nam sie marzy corcia, przy drugim synku nie plakalam ze bedzie synek chociaz liczylismy wtedy na dziewuszke, przy trzecim synku troche placzu bylo, ale tylko troche, a teraz chyba ryk bedzie jak bedzie czwarty chlopak, ale najwazniejsze aby zdrowe bylo :). Oboje i ja i maz marzymy o corci, wiec najwyzej plakac bedziemy oboje :).
 
Stacja radiolokacyjna - najłatwiejszy sposób na dziewczynkę. :-D W Polsce wschodniej gdzie najwięcej takich stacji w jednostkach zazwyczaj żołnierze mają córeczki, ale nie na każdego to działa. Nasi znajomi mają 3 synów, a ojciec pracuje na nasłuchu przy takiej stacji :-D

ja liczę, że chłopczyka jeszcze będzieli mieli, a może tym razem, choć przepowiadają nam dziewczynkę. Mąż mnie straszy, że do skutku będzie próbować :-D
 
Ja po badaniach prenatalnych, mój mąż miał okazję zobaczyć pierwszy raz co tam nabroił
laugh.gif
wink2.gif
, wyniki dopiero za dwa tygodnie więc musimy uzbroić się w cierpliwość

P.S. Widok cudowny, nasze dzieciątko sobie we mnie żyje, rusza się, całe badanie miało zgięte nóżki, a najbardziej to podobał mi się widok buźki i noska, widziałam duże podobieństwo do Pawła
wink2.gif
. Już tyle razy miałam robione usg i w tej ciąży i z Pawłem, ale emocje za każdym razem są jakby to było pierwsze usg.
 
Cosiek cudowne wiesci :), widok malenstwa na usg jest pieknym przezyciem i dla nas i naszych mezow :).... wzruszenie i jak i to moj maz mowi w takie chwile nawet najwiekszy twardziel lezke uroni :).
 
reklama
Do góry