reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

dziewczyny , mi w poprzedniej ciazy gin tlumaczyl tak , chce pani lutein czy duphaston , a ja do niego a jak roznica ... a on ze przede wszystkim cenowa i ze duphaston jest troszke bardziej czysty ale jest to obojetne ... ale wiecie co lekarz to inna opinia:) mi jeszcze zostala luteina wiec biore pod jezyk raz dziennie , bo przed wczoraj mialam lekkie plamienie rano ale juz popoludniu nic nie bylo i dzis tez nic ... luteina i duphaston nie zaszkodzi , moze tylko pomoc :)
 
reklama
Ja też już się melduję po wizycie.
U nas wszystko ok, pęcherzyk jest, małe - tyci tyci "ktoś" w środku też :tak: Zmienił mi lekarz duphaston na luteinę podjęzykową i kazał przyjść za 5-6 tygodni, gdyż stwierdził że lepiej by w moim niepewnym czasie tj. 5-7 tydzień (wówczas poroniłam) nikt dośrodkowo nie ingerował bo to może zaszkodzić. Nom i mamy zakaz sex-u do kolejnej wizyty, z czego mężuś zadowolony nie jest. Ale dla naszego Smerfika oczywiście zrobimy wszystko. Poza tym mam uważać nie przemęczać się i nie denerwować.
 
smerfna- trzymam kciuki zeby bylo dobrze. musi byc! nawet nie mozesz myslec ze moze byc inaczej :tak: dzidzka bedzie zdrowa, bedzie rosła duza a w grudniu bedziemy ogladamy zdjecia robaczkow i zdawaly relacje z porodów :)
dziewczyny trzymam kciuki za wizyty
 
Dziękuję Wam bardzo Kochane za kciukaski i ciągłe wsparcie. Jak dobrze Was mieć!

... Biorę Luteinę po język, ona jest na potrzymanie ciąży, a konkretnie właściwej pracy ciałka żółtego. Przyjmuje się ją do 12 tygodnia.

oregano czy mogę Cię prosić o podanie dawki luteiny jaką przyjmujesz? Bo ja mam luteinę 50mg i mam brać 2 x dziennie (rano i wieczorem). A jak to wygląda u Ciebie? Ciekawa jestem czy dal mi większą dawkę czy tez standard.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry