reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Same dobre wiesci!!! :) Gratulacje serduszek!! Tez nie moge sie doczekac mojej wizyty 20 maja :)

Poki co, wyniki hcg z 4 tyg 5 dnia ciazy 4400 :-D w srode powtorka! jestem dobrej mysli :tak:
 
reklama
Gratulację Witaminko :-)

Ja też byłam dziś na usg, żeby się uspokoić. W nocy obudził mnie silny ból po lewej stronie, aż nie mogłam przez dłuższy czas usnąć :-(. Rano pobiegłam prywatnie do lekarza (wizytę na NFZ mam dopiero za tydz). Okazało się, że jest wszystko w porządku :-). Bolało dlatego, że teraz teoretycznie miałabym okres. Podobno tak czasami bywa, że w te dni może boleć. Lekarz przepisał mi No-spe i powiedział, że mam odpoczywać przez kilka dni. Kierowniczka dała mi tydz wolnego więc trochę poleniu****ę ;-) Ale najważniejsze, że z dzieckiem jest wszystko dobrze :-)
 
Ja dziś lecę prywatnie na 15.30, zabieram eMa na słuchanie serduszka:-), ale jesteśmy podekscytowani;-), zakładam tez kartę ciąży a Wy babolki macie juz karty pozakładane?
 
szyszunia,a dostałaś już skierowanie na badania. Bo jesli przepisze Ci je lekarz, do którego chodzisz prywatnie zapłacisz bardzo dużo pieniędzy.
 
Ja w pt odebrałam wyniki ze tak powiem wykorzystałam wizytę pierwsza na NFZ i dostałam skierowania i porobiłam wyniki, teraz doktor z prywatnej, je wykorzysta.

Pierwsze robiłam sama , na wlasna rękę to zapłaciłam coś ok 250 zł za wszystko.
 
To dobrze. Wiem że moje koleżanki musiały płacić. To czekam na relacje z dzisiejszej wizyty. Ja nie moge się doczekać swojej 10 maj, juz nie długo, a potem 17 maja to genetyczne:)
 
reklama
Ja mam kartę założoną, ale do ręki dostanę ją 8 maja jak będę miała pierwsze wyniki krwi. Przypomnijcie mi na pobieranie krwi muszę być na czczo prawda? Czy herbata zaliczana jest jako posiłek? I gdzie mogę dostać pojemnik na mocz?
Jeszcze raz gratuluję wszystkich serduszek :-D
 
Do góry