reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
przepraszam że przerywam kulinarne preferencje, ale chyba zaczelam sie stresowac jutrzejsza wizyta :) z samego rana bedzie wiec przynajmniej tyle dobrze.. Mam nadzieje że wszystko dobrze bedzie...
 
o 8.10, i na dodatek nie mam pewnosci czy zrobi mi usg, nie mialam usg od 12 tyg, i nie wiem czy bede musiala prosic czy bedzie bez problemu...

laperedhil - za nas tez trzymaj kciuki, a co :) choc sama nie wiem czy jestem gotowa zeby juz poznac płeć :)
 
lucere nie denerwuj się! A to jak jest u Was? Macie usg na tej samej wizycie? Bo ja jak chodzę na nfz to muszę się oddzielnie umawiać na wizyty
 
reklama
ja zawsze też musze oddzielnie sie umawiac (chodze na nfz), ale teraz moja dr jest na urlopie i kazała mi pojsc do innego lekarza, ktory akurat tego samego dnia robi usg wiec jest szansa że mnie weźmie na wizycie na usg.
 
Do góry