reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Anula09- gratuluje rosnącej Ali

kaha- jak u ciebie??

ja tez po wizycie. z nerwow rano az biegunki dostałam. przed wizyta położna mnie zważyła i znow +1 kg, RR ok i pierwszy raz słuchala mi tetna dziecka:-) pozniej gin zbadała mnie ginekologicznie potem zmierzyla szyjke przez usg dowcipne i dalej ma 3 cm jak 2 tyg temu. ale musze uwazac i oszczedzac sie zeby sie nie skracala. oczywiscie przyplątała mi sie infekcja .
nie mialam robionogo usg:-( wiec nie wiem co u dzidzi. ale wytrzymam do 23.05 na połówkowe.
 
Kochane dziś byłam na usg 3d. Niesamowite wrażenie :-) az mi się łza w oku zakrecila. Z dzidzia wszystko dobrze. Waży 450g. Bardzo ruchliwe to nasze Maleństwo. Płci tak jak chcieliśmy nie poznaliśmy :-) Ułożone jest miednicowo i cały czas zaslanialo twarz nóżkami. Widzieliśmy przepływy krwi w sercu, przepływy w mózgu. Nerki, serce, wątroba, nóżki i rączki....wszystko ok. Męża zamurowalo :-) jestem mega szczesliwa i polecam usg 3d.
 
na20taliii GRATULACJE :) duża już ta Twoja dzidzia :) super że wszystko w jak najlepszym porządku :)
Dziewczyny podczytuje Was co jakiś czas i obiecuję już niedługo się uaktywnić :D
Dziś zaczynamy Szkołę Rodzenia :)
 
Kiki gratuluję udanej wizyty, witaj w klubie infekcyjnym:-)

Na20tali
ale masz już wielkoluda! gratuluję!

MałaMi powodzenia w szkole rodzenia!
 
Kikfish to lecz infekcję bo one bardzo groźne są...ja mam szyjkę mega długą bo prawie 5cm, a przy 3 cm to już trzeba dmuchać i chuchać, żeby nie zeszła poniżej 2,5 cm




Na20talii gratuluję wizytki, no ja wiem, że usg 3d to mega zbliżenie mężczyzny do dziecka, ja też czekam zawsze, żeby buziulkę czy łapulkę zobaczyć....Duża już dzidziunia...


MałaMi powodzenia na szkole rodzenia..
 
Kikifish87 u mnie szyjka również badana przez usg dopochwowe i ma 3cm. Przez badanie ginekologiczne wydawała się krótsza, ale z usg wyszło 3cm.
A to nasz Tymuś :) waży 408g i jak zwykle jest starszy o tydzień i 2 dni. Tu nogi ma założone na głowę :-D ale widzieliśmy również jak je wyprostował i po raz kolejny pokazał siusiaka :-D
WP_20150505_16_06_56_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150505_16_06_56_Pro.jpg
    WP_20150505_16_06_56_Pro.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry