reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Melduje sie :)

Po USG - fasolka jedna, ma 6mm, serduszko bije. Wiek ciazy z USG 6tc 3 d czyli mlodsza niż liczac z OM ale spodziewalam sie tego.
Fotki USG nie wklejam bo to mala kropka.
Dziś prywatnie wiec 150zl nie moje :baffled: ale reszte ciazy poprowadze raczej na NFZ jesli nie bedzie komplikacji.
 
reklama
Dziękuje za kciuki. Zarodka nie ma. Lekarz nie wie co jest grane jeżeli am wysoką bete i był do tej pory systematyczny przyrost. Za tydzień kontrola i prawdopodobnie skończy się zabiegiem :(
 
melduję się i ja :)

pęcherzyk ładnie rośnie zarodka jeszcze nie ma ale to jest normalne na tym etapie :) ogolnie wszystko wporządu luteine mam tylko brac do konca opakowania i zobaczymy co dalej bo jak narazie żadnych krwiaków ani nic złego się nie dzieje :) następna wizyta za 3 tygodnie :)
11 lutego:) i wtedy karta ciąży i inne badania :)

gratulację serduszek i udanych wizyt :)

emalia nie przejmoj się narazie u mnie też zarodka jeszcze nie ma i lekarz powiedział tak samo jak dziewczyny że to całkowicie normalne :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Zameldowałam się na początku i do teraz was podczytuje, ale sama nie bardzo mam czas na pisanie-albo może to moje lenistwo??:-)Tak czy siak, jak już wspominałam mieszkam w UK, tu pierwsze USG powinnam miec po 12 tc. Jednak w sobote zaczełam delikatnie poplamiać na jasnobrązowo i pobiegłam w pon. do mojego lekarza ogólnego. Ponieważ jestem po ciąży pozamacicznej to musieli mnie sprawdzic-zostałam umówiona na wczoraj do USG w szpitalu. Po wczorajszej wizycie jestem lekko załamana-wczoraj był równo 6t0d ciąży, ale wiem, ze jest chwilkę młodsza-wiem dokłądnie kiedy zaciążyłam. I madra PAni, nie wiem czy doktor czy radiolog, zrobiła mi USG..uwaga....przez powłoki brzuszne. Wciskając mi głowicę prawie do kręgosłupa zobaczyła ładny pęcherzyk ciążowy i nic w środku. Ja wiem, że to normalne, bo ciąża jest chwilkę młodsza-2 albo 3 dni w stosunku to terminu OM, ale ta zaczełą gadać, ze ciąża może się nie rozwijać, bo nie widać zarodka....co miałąm takiej babie powiedziec??Że z moimi chłopakami mam zdjecia pęcherzyków robione w 5t4d przez głowicę dopochwową i zarodków nie było widać, a ona mniej wiecej na tym samym etapie robi raban, ze nie widać zarodka przez brzuch?Sprzęt miała wypasiony, głowica wewnętrzna też była...ale po co używac...masakra!!!!!Tak czy siak wyznaczyłą mi kolejne usg za 10 dni-31 stycznia.
 
Slyszalam o tych lekarzach z UK i nie zazdroszcze. Sama dobrze wiesz, ze 6 tc nie koniecznie musi byc widac zarodek, to jeszcze wczesnie. Nic sie nie stresuj, wizyta za niedlugo.

Ale zeby robic przez powloki brzuszne? Smieszne...
 
no masakra jak ona musiała nacisnąć żeby przez brzuszek było widać... masakra co za baba.. spokojnie następne usg za 10 dni wtedy napewno bedzie śliczny zarodek i serduszko :) a plamienia dalej trwają??
 
reklama
One sie pojawiają i znikają...ja się plamieniami nie martwie, bo z drugim synem też miałam i nie wiadomo czym były spowodowane-ani to hormony ani nic złego, po prostu taką mam urode. Nie jest to jakieś krwawienie, lekko zmieniony kolor śluzu, na taki kawa z mlekiem-pojawia sie czasami 2-3 razy dziennie, teraz np. od rana nic...do lekarza pobiegłam dlatego, ze sciskało mi brzuch , czulam się, jak w zaciasnych spodniach, nawet jak miałam tylko majtki-ale to mineło:-)
 
Do góry