reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

Brunon dostaje tylko ten fenistil w kroplach a pozostałe dzieci Heviran przez 6dni ale trzeba podac w pierwszej dobie wysypki..

to zdjęcie z wczoraj Bruna czyli 5dzien




Irisson zdrówka dla dziewczynek
 
reklama
zebyś wiedziała ze płacze.. tak mi go żal.. ciągle się drapie szczypie... trze...na głowce miejsca nie ma wolnego więc smaruje mu całą główke!
tym starszym ciągle powtarzałam : nie drapać się!! mąż nawet wziął 3dni wolne bo ja ciągle z Brunem moja mama i mąż reszta...
 
używam TANNO HERMAL LOTIO.. to jest juz z alkoholem izopropylowym... próbowałam octaniseptem i potem smarowanie pudrodremem ale za długo to trwa a on tak krzyczy i się szarpie....
 
aAsi, nadal macie te potówki bo u nas jakby więcej:no: na karku i plecach, a na ją teraz lekko ubieram, w domu jest w samych bodach z krótkim rękawem, a i podałam dziś jogurt łukty i wyszły czerwone plamy na nogach, nie rozumiem po maśle jej nic nie jest. Spróbuje jeszcze raz wieczorem, bo na razie nie spała jeszcze nic, spacer był w porze drzemki, a że nie śpi w wózku NIGDY to drzemka przepadła, zaraz z nią oszaleje, jęczy, płacze, trze oczy ale spać nie pójdzie:no::wściekła/y:
 
Ospa to noe tragedia :) bedzie dobrze, przynajmniej bedzie miał spokój na stare lata :) my sie tylko pudrem w plynie smarowałyśmy, a właściwoe, to wchodziłam do wanny, zamykałam oczy a mama lała mi na głowę :)
 
reklama
hmm my nigdy nie mieliśmy ale czuję że nie robiłabym nic. Skoro to reakcja skóry na ciepło to bym ją wietrzyła i tyle no i wykąpałabym w nadmanganianie potasu albo rivanolu
a teraz przeczytałam artykuł i wyszło że mam niezłą intuicję ;-)
Asia kąp tylko w krochmalu
a co ubierasz na dwór?
dziś była normalna letnia pogoda. Ola właśnie chodzi po ogródku w bodziaku,leginsach 3/4 i bez skarpetek na razie potówek nie ma :tak:
 
Do góry