reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Halo! I ja sie witam. Co prawda jeszcze nie mam okresu, ale juz jestem prawie pewna, ze w kwietniu nie wyszło. Następne starania w maju, zaraz po długim weekendzie. I pierwszy cykl z CLO. Zobaczymy co z tego bedzie.
 
No jeszcze mam cień szansy, ale jakoś przekonania nie mam ze sie udało. I żadnych objawów. Wiem, wiem, ze nie musze nic czuć. Zobaczymy 21-ego. Na razie sie nastawiam na nie, żeby sie nie rozczarowac za bardzo, bo ostatnio chyba mi na psychikę nie służą te starania.
 
Witam z rana.
Katherinne no to działamy razem w maju ;-)
Agaawa trzymam kciuki. Wykres narazie nie wyglada zle wiec badz dobrej mysli :tak:
Verita zycze aby kwiecien byl dla Ciebie owocny :-)

Milego dnia dziewczyny!
 
Witajcie:-)

katherine my się już znamy, chyba się dołączę do tego wątku, co prawda niby mam szansę w kwietniu, ale wydaje mi się, że nic z tego nie będzie więc następne starania będą w maju:tak::happy2:

Agawa trzymam &&&&& żeby jednak to był kwiecień u Ciebie :tak:

Krótko o sobie - mam 32 lata, syna Mateusza (7 i pół roku ma), w listopadzie straciłam ciążę, staram się ponownie od stycznia, niestety bez rezultatu póki co.

Życzę powodzenia nam wszystkim :happy2:
 
O, Neta, i Ty tutaj? Czemu myślisz, że kwiecień nie wypali? A może jednak? U mnie na pewno nie wypali, zapodpaskowana teraz chodzę, a że owulacja mi się robi teraz w okolicach 20 dc, nie mam szans się na kwiecień załapać.

Dzisiaj tak powiało wiosną, że aż bym chciała gdzieś pojechać i ją chłonąć. Jest cudownie!
 
katherinne jakoś nie mamy wiele okazji do serduszkowań, do tej pory raz tylko (12 dc). Owu co prawda ok 17 dc więc wszystko przede mną, ale myślę, że ten miesiąc będzie ubogi w starania,więc się nie nastawiam. Oczywiście szansa istnieje zawsze, ale w razie czego zapisałam się na maj, zresztą będę testować już w maju :-)
 
reklama
Hej.
Coś tu cicho na ten maj :-)
Nikt więcej nie ma planów na maj?
dziewczyny jak tam wasze przygotowania do staranek?
 
Do góry