reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

reklama
No czasami daje ale aż tak tragicznie nie jest ..... Choć zdażaja się nocki nie przespane zwlaszcza jak Mała brata budzi to wtedy jest tragedia ale da się zyć , najgorsze są kolki no ale to większość dzieciaczków spotyka. Teraz jest troche gorzej bo synek się przeziębił ....[emoji20]

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz taka okropna pora jest wszyscy chorują...
Zdrówka dla małego ;)

Ja to w weekendy przeżywam bunt dwulatka u mojego braciszka. Skubany zrobił się tak strasznie nieznośny... Dużo agresji w nim wtedy wychodzi...
Ale podobno trzeba przeczekać :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz taka okropna pora jest wszyscy chorują...
Zdrówka dla małego ;)

Ja to w weekendy przeżywam bunt dwulatka u mojego braciszka. Skubany zrobił się tak strasznie nieznośny... Dużo agresji w nim wtedy wychodzi...
Ale podobno trzeba przeczekać :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
No mój też przechodzi bunt 4 latka aj bywa czasami ciężko każdy mi gadał że se nie dam rady w takim wieku z dwójka dzieci ale ja im pokaże że dam radę[emoji6] [emoji6] [emoji6] [emoji6] [emoji2] nie żałuje że mam te dwa szkrabiątka

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedz mi jedno bo to najbardziej mnie zastanawia... Czy to znieczulenie w kręgosłup boli? to uklucie ta wielka igła?
Reszta mnie jakoś nie przeraża jak tylko ta igła [emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedz mi jedno bo to najbardziej mnie zastanawia... Czy to znieczulenie w kręgosłup boli? to uklucie ta wielka igła?
Reszta mnie jakoś nie przeraża jak tylko ta igła [emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Samo znieczulenie aż tak nie boli czujesz lekkie ukucie, ale ja do tej pory odczuwam ból kregoslupa na plecach wgl nie mogę leżeć...ale nie zawsze tak jest więc się nie bój

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Samo znieczulenie aż tak nie boli czujesz lekkie ukucie, ale ja do tej pory odczuwam ból kregoslupa na plecach wgl nie mogę leżeć...ale nie zawsze tak jest więc się nie bój

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Prawda że każdy inaczej reaguje i przyswaja. Dlatego o tym w ogóle nie myślę co po będzie tylko o tym koszmarnym ukluciu. Taki lek mam przed tymi igłami.. [emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry