reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj na świecie. Relacje i gratulacje.

Natalina i ja gratuluję ogromnie :) Oby teraz jak najszybciej do domciu!

Katka, a Tobie gratuluję i zazdroszę bardzo! Też chciałabym tak ekspresowo :)
 
reklama
No to tak... zdawałam relacje na bierzaco:) ale do 19 jak się zmieniala zmiana myslalam ze one przechodza... przyszla nowa polozna i po 7 chyba wzięła mnie na porodowke i mowi kurde tu juz 6 cm tylko szyjka jeszcze trzymała i Polozna mi ja wpychala... dała mi gaz... po gazie zaczęłam odlatywac... podziękowała m...!:) no dosłownie sama jestem w szoku ze tak szybko:)

Dziewczyn a ktora byla ze mną na przedporodowej przyjechala o 5 rano i byla badana po 7 tak jak ja i 3 cm... biedna... dalej sie meczy... wspolczuje jej...:(
 
Choco Gratuluję dużej córeczki, witaj Anastazjo ;)
Katka tobie również gratuluję zdrowego Oliwiera i szybkiego porodu ;)
Natalina gratuluję synka, na pewno duży i silny chłopak ;)
Elleni jeszcze raz gratulacje dla mamusi i dzieciątka, witamy na świecie ;)
Tulcie dzieciaczki

Joani czekamy na wieści :*
 
reklama
Olis:))
 

Załączniki

  • 1409296389321.jpg
    1409296389321.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 134
Do góry